X-scooters XT06 60V Li elektrokoloběžka

Elektrokoloběžka X-scooters XT06 60V Li s dojezdem až 45 km a maximální rychlostí 65 km/hod. Nosnost 200 kg. Bezkartáčový motor 1000 W. Kotoučové hydraulické brzdy.
Tento produkt není v prodeji
Vše od výrobce X-scooters
Záruční doba 24 měsíců.
XS_XT06-R

X-scooters XT06 60V Li elektrokoloběžka

Elektrokoloběžka X-scooters XT06  s bezkartáčovým 1000 W motorem a dojezdem až 45 km je tím pravým dopravním prostředkem, který Vás přepraví rychlostí až 65 km/hBaterii můžete dobít za 6-8 h a to snadno i mimo koloběžku. Mezi hlavní přednosti této koloběžky patří velká kola, pohodlné sezení a čistota designu.

Koloběžka je dodávána v originálním balení, v demontovaném stavu pro přepravu. Nenáročná montáž, přesto doporučujeme provést prodejcem nebo v moto servisu.

Elektrokoloběžka nelze přihlásit na SPZ.

Rychlost je výrobcem omezena na 30 km/h, odblokování je možné prodejcem na žádost a zodpovědnost zákazníka.

 • Výkon  1000 W
 • Hmotnost  70 kg
 • Nosnost  200 kg
 • Max. rychlost  65 km/h
 • Max. dojezd  45 km *
 • Doba nabíjení  6 - 8 hodin
 • Baterie 60V 21Ah
 • Typ baterie Lithium
 • Pneumatiky  12"
 • Deska ABS
 • Brzdy Kotoučové, hydraulické
 • Rozměry balení 1900 x 400 x 900 mm
 • Typ elektromotoru bezkartáčový

 

Záruka na výrobní vady elektrokoloběžky je 24 měsíců, záruka na kapacitu baterie je 6 měsíců. 

Přečtěte si článek "Jak se starat o baterii, aby vydržela v kondici".


K uznání záruky, výrobce požaduje pravidelné povinné garanční servisní prohlídky.  

Přečtěte si článek "Proč je důležitá garanční prohlídka".

Dodáváno v demontovaném stavu (jednoduchá montáž).

* Udávaná hodnota maximálního dojezdu koloběžky je měřena za ideálních podmínek pro jízdu - zatížení 75kg, rovinatý terén, teplota vzduchu min.15°C, plně nabité (a nové) baterie, správně nahuštěné pneumatiky, kvalitní vozovka, ekonomický styl/režim jízdy. Reálné podmínky ovlivňující uvedené parametry a další faktory pro jízdu mohou snížit dojezd až na 50% (i méně) z uvedené hodnoty.

Věnujte pozornost stavu baterie a nenechávejte baterii úplně vybít. Když není koloběžka používána po dobu 30 dnů, nabijte a uskladněte baterii na suchém a chladném místě (při tepolotě min. 10°C). Každých 30 dnů baterii nabijte, jinak může dojít k nevratnému poškození baterie, které nepodléhá záruce.

Upozornění: Při používání elektrické koloběžky je uživatel povinen dodržovat pravidla silničního provozu (zákon č. 361/2000 Sb. (o silničním provozu)) a dodržovat předpisy pro provoz na pozemních komunikacích (zákon č. 56/2001 Sb. (o podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích)). Dodržujte zákony, legislativu a bezpečnostní pokyny v zemi, kde koloběžku provozujete.

Výrobek vyžaduje pravidelný garanční servis.

Tento model elektrické koloběžky nelze přihlásit na SPZ.

 

Parametry

Výkon elektromotoru1 000 W
Maximální rychlost65 km/h
Maximální dojezd45 km
Kapacita baterie elektrokoloběžky21 Ah
Nosnost200 kg
Výška70 cm
Šířka42 cm
Hloubka191 cm
Hmotnost70 kg
Barvačervená
Zobrazit celý popis

Ke stažení:

Návod k obsluze

Souhlas se zasíláním novinek

Informovaný souhlas se zasíláním novinek formou mailových zpráv

Podle „Všeobecného nařízení EÚ o ochraně osobních údajů (General Data Protection Regulation, dále jen GDPR) je potřeba udělení Vašeho souhlasu se zasláním a zpracováním Vašich osobních údajů pro marketingové potřeby. V tomto případě se jedná o zasílání novinek formou mailových zpráv.

Vaše osobní údaje budou spravovány s co největší mírou zabezpečení tak, abychom zabránili jejich zcizení, či jiné formě zneužití.

V případě, že tuto marketingovou službu nebudete požadovat, nevadí, stále si můžete objednat zboží z našeho e-shopu, jen nebudete informováni o našich akcích.

Pokud se rozhodnete již udělený souhlas dle svého práva odvolat, tak samozřejmě můžete. Vaše data budou anonymizována a žádné další marketingové sdělení Vám již nebude posláno.