X-scooters 4M02 48V Li elektrokoloběžka

Zmenšený model elektrokoloběžky X-scooters 4M02 48V Li s dojezdem až 30 km na jedno nabití, maximální rychlost 40 km/hod., nosnost 120 kg. Bezkartáčový motor a výkonem 500 W.
Tento produkt není v prodeji
Vše od výrobce X-scooters
Záruční doba 24 měsíců.
XS_4M02-B

 

Elektrokoloběžky se u nás stávají čím dál více populární. Je to snadno dostupný dopravní prostředek, který zaparkujete kdekoli, s minimálními provozními náklady. Baterie se dá nabít během několika hodin z běžné elektrické sítě. Zlobí Vás každodenní ranní zácpy při cestě do práce nebo školy? Dojíždíte do práce nebo do školy vlakem nebo autobusem? Nechce se Vám auto nechávat zaparkované celý den před nádražím? Jezděte na elektrokoloběžce. Ušetříte a ještě uděláte něco pro své zdraví.

 

X-scooters 4M02 48V Li elektrokoloběžka

Elektrokoloběžka X-scooters 4M02 48V Li s lithiovou baterií Vám umožní rychlou, pohodlnou a snadnou přepravu. V této konfiguraci má koloběžka 500 W bezkartáčový motor, dosahuje rychlosti 40 km/h, maximální nosnost je 120 kg a dále má ve výbavě kotoučové brzdy, ABS desku

Elektrokoloběžka je dodávána v originálním balení, v demontovaném stavu pro přepravu. Jednoduchá montáž.


Technické parametry elektrokoloběžky:

Výkon 500 W
Hmotnost 40 kg
Nosnost 120 kg
Max. rychlost 40 km/h
Max. dojezd * 30 km
Doba nabíjení 6 - 8 hodin
Baterie 48V 12Ah
Typ baterie Lithium
Pneumatiky 120x70-10/15x6.00-6
Deska ABS
Brzdy Kotoučové
Typ elektromotoru Bezkartáčový
Rozměry elektrokoloběžky 1590 x 880 x 1020 mm
Rozměry balení 1530 x 370 x 840 mm


Záruka na elektrokoloběžku 24 měsíců

Záruka na kapacitu baterie 6 měsíců

Věnujte pozornost stavu baterie a nenechávejte baterii úplně vybít. Když není koloběžka používána po dobu 30 dnů, nabijte a uskladněte baterii na suchém a chladném místě (při tepolotě min. 10°C). Každých 30 dnů baterii nabijte, jinak může dojít k nevratnému poškození baterie, které nepodléhá záruce.
* Udávaná hodnota maximálního dojezdu koloběžky je měřena za ideálních podmínek pro jízdu - zatížení 75 kg, rovinatý terén, teplota vzduchu min.15°C, plně nabité (a nové) baterie, správně nahuštěné pneumatiky, kvalitní vozovka, ekonomický styl/režim jízdy. Reálné podmínky ovlivňující uvedené parametry a další faktory pro jízdu mohou snížit dojezd až na 50% (i méně) z uvedené hodnoty.

Upozornění: Při používání elektrické koloběžky je uživatel povinen dodržovat pravidla silničního provozu (zákon č. 361/2000 Sb. (o silničním provozu)) a dodržovat předpisy pro provoz na pozemních komunikacích (zákon č. 56/2001 Sb. (o podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích)). Dodržujte zákony, legislativu a bezpečnostní pokyny v zemi, kde koloběžku provozujete.

Parametry

Typ elektromotorubezkartáčový
Výkon elektromotoru500 W
Maximální rychlost40 km/h
Maximální dojezd30 km
Doba nabíjení6-8 hod
Kapacita baterie elektrokoloběžky12 Ah
Napětí baterie48 V
Typ baterieLithium
Brzdykotoučové
Nosnost120 kg
Výška102 cm
Šířka88 cm
Hloubka159 cm
Hmotnost40 kg
Barvačerná
Zobrazit celý popis

Ke stažení:

Návod k obsluze

Souhlas se zasíláním novinek

Informovaný souhlas se zasíláním novinek formou mailových zpráv

Podle „Všeobecného nařízení EÚ o ochraně osobních údajů (General Data Protection Regulation, dále jen GDPR) je potřeba udělení Vašeho souhlasu se zasláním a zpracováním Vašich osobních údajů pro marketingové potřeby. V tomto případě se jedná o zasílání novinek formou mailových zpráv.

Vaše osobní údaje budou spravovány s co největší mírou zabezpečení tak, abychom zabránili jejich zcizení, či jiné formě zneužití.

V případě, že tuto marketingovou službu nebudete požadovat, nevadí, stále si můžete objednat zboží z našeho e-shopu, jen nebudete informováni o našich akcích.

Pokud se rozhodnete již udělený souhlas dle svého práva odvolat, tak samozřejmě můžete. Vaše data budou anonymizována a žádné další marketingové sdělení Vám již nebude posláno.