Trezory

V dnešní době je dobré zajistit si cennosti, dokumenty a zbraně před neoprávněnými osobami i doma do bezpečných schránek – trezorů.

A podle čeho vybírat trezor?

V první řadě se zaměřte se na to, k čemu budete trezor používat a jaké předměty v něm chcete uchovávat.

Vaše cennosti budou tak v bezpečí a nikdo s nimi nebude moci bez vašeho vědomí manipulovat.

Dokumenty– všechny důležité a důvěrné dokumenty budete mít vždy po ruce, nestane se vám, že je budete muset hledat, ale hlavně budou v bezpečí a bez vašeho vědomí k nim nikdo nebude mít přístup.

Cennosti – drahé šperky, větší obnos peněz, které potřebujete mít po ruce, investiční zlato, a další cennosti a předměty umělecké hodnoty by měly být rozhodně uloženy do trezoru.

Zbraně – dle zákona o uchovávání zbraní a střeliva jste povinni zbraně zajistit proti manipulaci neoprávněnými osobami. Nebudete riskovat právní postih, ale ani bezpečnost vašich blízkých, zvláště dětí, pokud s vámi žijí ve společné domácnosti, nebo i když k vám chodí jen občas na návštěvu, případně bezpečnost spoluobčanů při odcizení zbraní.

Škoda na majetku – jestliže vlastníte drahocenné věci, vyšší hotovost nebo cenné dokumenty, rozhodně nepodceňujte bezpečnost a trezor si pořiďte. Pojištění domácnosti a jiných prostor málokdy pokryje náhradu, dojde-li ke krádeži nebo vloupání. Budete určitě klidněji spát.

Více...
Filtrování Řazení
Počet nalezených produktů: 0

Nic jsme nenašli

Zkuste hledat jinak