Terénní elektrokoloběžky

Vraťte se do dětských let a zažijte znovu pocit svobody a volnosti při pohybu. Elektrokoloběžky jsou samozřejmě vhodně jak pro děti, dospělé, ale i pro seniory. Jsou ideálním řešením pro snadnou přepravu po městě, na cestu do práce, či jen tak pro zábavu. 
Jednoduše a rychle se dopravíte z místa na místo. Elektrokoloběžku snadno složíte, dáte do auta, nebo garáže, případně přenesete do bytu, protože s váhou elektrokoloběžky od 6,5 kg, dojezdem až 60 km na jedno nabití a rychlostí až 50 km za hodinu, pro Vás žádná vzdálenost nebude problém.

Bydlíte v bytovém domě, ve kterém se nesmí parkovat jednostopá vozidla na benzín? Toužíte po jízdě s větrem ve vlasech? Pak si pořiďte některou ze silnějších elektrokoloběžek v designu chopper, homologovanou pro dvě osoby s možností přihlášení na RZ a můžete vyrazit na spanilou jízdu.

 

Terénní elektrokoloběžky

Plánujete na elektrokoloběžce jezdit na výlety a delší trasy? Třeba i ve dvou? Pak jsou tu pro vás terénní elektrokoloběžky. Už jejich mohutnější konstrukce narozdíl od městských elektrokoloběžek napovídá, že něco vydrží a můžete se na nich vydat i mimo město. Terénní elektrokoloběžky mají mimo mohutnějšího rámu i větší nafukovací kola, což jim dodává dobrou ovladatelnost při vyšších rychlostech. Jsou osazeny akumulátory s vyšší kapacitou a delším dojezdem. Výkon motoru také odpovídá jejich hmotnosti a určení využití. A pokud toužíte po opravdovém skvostu mezi terénními elektrokoloběžkami, podívejte se na velice oblíbené elektro choppery. Plánujtete elektrokoloběžku využívat na výlety, ale i pro jízdu po městě a někdy ji budete i převážet v autě? Pak si vyberte elektrokoloběžku s možností složení řídítek nebo řídítek i sedačky. Naše nabídka je široká a určitě budete s elektrokoloběžkou od nás spokojeni.

Více...
Filtrování Řazení
Počet nalezených produktů: 3