SteamOne S-Travel napařovač oděvů

Právě si prohlíží 2 zákazníci.
SteamOne S-Travel ruční napařovač oděvů, připraven za pouhých 30 sekund, výstup páry 24g/min.,výkon 1400 W, nerezová napařovací plocha, odnímatelná nádržka na vodu 260 ml Celý popis
Sklademu Vás: Pondělí 10. 8. 
1.999 Kč

Popis produktu

Francouzská značka SteamOne přináší na trh cestovní model napařovače oděvů SteamOne S-Travel. SteamOne S-Travel ruční napařovač oděvů, s povrchovou úpravou Soft touch, žehlí napařovací metodou, která je k oděvům a materiálům šetrnější než klasická žehlička.

Napařovač oděvů SteamOne s výkonem 1400 W snadno vyrovná všechny druhy materiálů a šetří místem, napařování oděvů probíhá bez použití žehlicího prkna přímo na ramínku. Pomocí několika málo tahů perfektně vyžehlí i jemné tkaniny a je skvělým řešením pro odstranění záhybů ze všech druhů látek nejen doma, ale i na cestách.

SteamOne S-Travel je připraven k použití za pouhých 30 sekund.  SteamOne S-Travel je vybaven speciálním háčkem na dveře a nádržkou na vodu o objemu 260 ml. Napařovací systém navíc odstraňuje pachy a dezinfikuje. SteamOne to nejlepší pro Vaše oděvy.


SteamOne perfektně vyžehlí
Napařovací systém SteamOne je skvělým řešením pro žehlení všech typů oděvů. Perfektně vyžehlí pomocí několika málo tahů kalhoty, košile, saka, obleky, trička, halenky, šaty, kabáty a další. Rychle vyrovná záhyby i na těch nejjemnějších a nejobtížněji přístupných místech oděvů např. límeček u košil a halenek.


Vyrovná a oživí jakoukoli látku
Zjistili jste, že rychle potřebujete oblečení, které je pomačkané? Není nic snazšího, než jej oživit pomocí napařovače oděvů SteamOne. Perfektně vyrovná a oživí jakoukoliv látku a materiál jako mušelín, hedvábí, krajka, len, vlna, bavlna.


Mnohostranné využití v domácnosti i na cestách
SteamOne S-Travel má mnohostranné využití v domácnosti i na cestách díky své kompaktní velikosti. Nejen vyžehlí, ale také odstraní zápach z cigaret a zlikviduje bakterie.


Speciální háček pro zavěšení oděvu i s ramínkem
Napařovač oděvů SteamOne S-Travel je vybaven speciálním háčkem pro snadné zavěšení oděvu i s ramínkem na dveře či skříň.


Kompaktní velikost
SteamOne S-Travel je skvělým pomocníkem nejen doma, ale i na cestách. Snadno jej přibalíte do cestovního zavazadla a upravíte svůj oděv kdekoliv. Se SteamOne S-Travel bude Vaše oblečení vždy perfektně upravené.

 

Parametry a funkce

 

Model SteamOne S-Travel
Barva černá s úpravou Soft touch
Rozměry 120x260x100 mm
Váha 0,8 kg
Přívodní kabel 3 m
Výkon 1400 W
Nastavení páry 1 úroveň
Výstup páry 24g/min.
Žehlící plocha hlavy nerez
Rychlost nahřátí za 30 sekund
Teplota páry 98 °C
Objem nádržky na vodu 260 ml
Doporučeno pro domácí použití

 

 

Obsah balení

1x napařovač oděvů SteamOne S-Travel
1x speciální háček
1x kartáček na prach
1x návod

Hodnocení

Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Doprava zdarma

U většiny produktů

Rodinný obchod

Jsme tu pro Vás od roku 1990

Spolehlivý servis

Kvalita doručení, záruční i pozáruční servis

Autorizovaný prodejce

Všechny výrobky jsou výhradně pro český trh