Skládací elektrokoloběžky

Vraťte se do dětských let a zažijte znovu pocit svobody a volnosti při pohybu. Elektrokoloběžky jsou samozřejmě vhodně jak pro děti, dospělé, ale i pro seniory. Jsou ideálním řešením pro snadnou přepravu po městě, na cestu do práce, či jen tak pro zábavu. 
Jednoduše a rychle se dopravíte z místa na místo. Elektrokoloběžku snadno složíte, dáte do auta, nebo garáže, případně přenesete do bytu, protože s váhou elektrokoloběžky od 6,5 kg, dojezdem až 60 km na jedno nabití a rychlostí až 50 km za hodinu, pro Vás žádná vzdálenost nebude problém.

Bydlíte v bytovém domě, ve kterém se nesmí parkovat jednostopá vozidla na benzín? Toužíte po jízdě s větrem ve vlasech? Pak si pořiďte některou ze silnějších elektrokoloběžek v designu chopper, homologovanou pro dvě osoby s možností přihlášení na RZ a můžete vyrazit na spanilou jízdu.

 

Skládací elektrokoloběžky

Potřebujete elektrokoloběžku k cestám do školy, do práce nebo na vlak a jednoduše je skladovat? Plánujete s ní občas jet i veřejnou dopravou a nebo ji "hodit" do kufru auta nebo do boxu úschovny na nádraží či školní skříňky? Pak vybírejte v kategorii skládací elektrokoloběžky. Najdete tam lehké městské elektrokoloběžky, které složíte opravdu důkladně a nebude problém ji skladovat ve školní skříňce, ale i u některých typů terénních elektrokoloběžek je možné složit řídítka a dokonce i sedačku.

Více...
Filtrování Řazení
cm
cm
cm
cm
kg
kg
Počet nalezených produktů: 37