PC a Mobily

Zůstávejte online kdykoliv a kdekoliv. S přenosným počítačem nebo mobilním telefonem můžete pracovat a bavit se jak doma nebo na zahradě, tak i na cestách. Mějte svět vždy na dosah ruky.

V naší nabídce naleznete notebooky a tablety od předních výrobců, vyznačující se perfektním výkonem a spolehlivostí. Při výběru notebooku dbejte mimo jiné na velikost operační paměti, typ grafické karty a na počet výstupních slotů pro případné rozšiřující karty (např. PCMCIA nebo ExpressCard).

Vyhovuje vám práce s dotykovou obrazovkou? Pak tablet s úhlopříčkou podle vašich představ, plně uspokojí vaše potřeby. Výkonný několikajádrový procesor, OS Android či Windows, HD grafika, dostatečná interní paměť a nízká hmotnost vám poskytne naprostou svobodu pohybu a zároveň neustálý přístup do virtuálního světa.

Skvěle vytuněný dotykový smartphone vám umožní rozlet, před pár lety nepředstavitelný. Telefonování, brouzdání po internetu, fotografování, poslech muziky, sledování videí a ještě mnohem víc. To vše v jednom mobilu. To už za investici stojí.

Tlačítkovému telefonu dává přednost většina našich seniorů. Jejich ovládání je pro ně jednodušší. 

Trávíte hodně času u počítače? Nebo holdujete  počítačovým hrám? Pak si nezapoměňte vybrat kvalitní herní křeslo nebo kancelářskou židli. 

Více...

Nejprodávanější produkty

GoGEN GOG PB300002B
1 690
Skladem na prodejnědoručíme 18.6.2024
Filtrování Řazení
Počet nalezených produktů: 1