Produkty
{{product.title}} {{(product.price | customCurrency)}}
Kategorie
{{(basket.prices.totalPrice | customCurrency)}}{{getBasketItemCount(basket.items)}}
{{basketItem.product.title}}
{{basketItem.quantity}}x {{basketItem.product.title}}
{{ $index > 0 ? ', ' : '' }}{{ isColorParameter(parameter) ? getColorText(parameter) : '' }}{{ !isColorParameter(parameter) ? parameter : '' }}
{{(getProductPrice(basketItem) | customCurrency)}}
{{additiveServiceWithPrice.name}}
{{(additiveServiceWithPrice.price | customCurrency)}}
{{basket.coupon.name}}
-{{(basket.prices.totalDiscountPrice | customCurrency)}}

Znáte elektrokolo? Vyzkoušejte ten rozdíl a přestaňte se plahočit do kopce

Občas je vídáte na silnicích. Jedete autem a ti podivní cyklisté jsou skoro rychlejší než vy. Navíc vůbec nevypadají na to, že by je ten táhlý kopec jakkoliv zmáhal. Není to ale tím, že by vládli neuvěřitelnou fyzickou kondicí a ani se nejedná o vrcholové sportovce. Důvod jejich impozantního výkonu je prostý, jedou totiž na elektrokole.

kolo.jpg

Elektrokola v sobě ukrývají množství výhod oproti klasickým bicyklům. Nejenže ulevíte nohám, protože samotné jízdě pomáhá elektrický pohon, ale jejich provoz je levný a navíc ekologický. Cestování bude nejen velmi pohodlné, ale i výrazně rychlejší. Pomocný pohon můžete kdykoliv vypnout, šlápnout do pedálů a protáhnout si svaly.

 

Zvažujete, že byste si elektrokolo pořídili? Při výběru musíte především zvážit, v jakém terénu se budete nejčastěji pohybovat. Chcete na něm dojíždět denně několik kilometrů po rovince do zaměstnání? Plánujete podnikat náročnější výlety v přírodě? Právě způsob, jakým budete elektrokolo především používat, je nejdůležitější pro výběr konkrétního typu.

 

Městská elektrokola

Kladou především důraz na komfortní jízdu, proto mají snadné nasedání a jsou uzpůsobena tak, aby nedošlo k ušpinění oděvu. Jsou vybavena nosičem, blatníky a dalším příslušenstvím. Vhodná jsou pro jízdu po městě a hodí se i do nenáročného terénu. Představují ideální dopravní prostředek pro každodenní dojíždění do školy či zaměstnání.

☼ Náš tip ☼

 ecity.jpgCRUSSIS E-CITY 1.3 RÁM 17" MODEL 2016 je velice komfortní kolo vhodné pro všechny věkové kategorie díky nízko umístěné rámové trubce usnadňující nasednutí i sesednutí (ideální pro výšku postavy mezi 150-170 cm). Pro co největší pohodlí má rovněž stavitelný představec. Zmínit je třeba i dlouhý dojezd, a to až 120 km.

 

 

Horská elektrokola

Uvítají je aktivnější cyklisté, jsou totiž vhodná pro širší spektrum povrchů a terénů. Zvládnete s nimi tak i jízdu po přírodních stezkách či větší stoupání. Samozřejmě je ale možné na nich cestovat i po klasické asfaltce.

 ☼ Náš tip ☼

 eguera.jpgDámským horským kolem s jedinečným designem je CRUSSIS E-GUEARA 3.1 RÁM 18" MODEL 2016. Má nejenom moderní elegantní vzhled, který na první pohled zaujme, ale i perfektní jízdní vlastnosti. Má vysokokapacitní baterii 36 V / 13 Ah, která umožní dojezd až 120 km. A to při celkové hmotnosti pouhých 22 kg.

 

 

Treková elektrokola

Můžete se s nimi vydat bez obav na delší výlet nejen po silnici či cyklostezce, ale zvládnout i lehčí kopcovitý terén. Mají v sobě tak něco z městského i horkého kola, a proto jsou perfektní volbou pro toho, kdo ocení univerzální využití. Kvalitní treková elektrokola vyrábí například značka Crussis, která na trhu působí již od roku 2012.

 ☼ Náš tip ☼

egordo.jpg Pánům by nemělo uniknout trekové elektrokolo CRUSSIS E-GORDO 1.1 RÁM 19" MODEL 2016, které si poradí stejně tak s asfaltkou jako i nezpevněnou lesní cestou. Rámová geometrie kola zaručuje dostatečné pohodlí i při delších výletech. Ty můžete podnikat bez opakovaného nabíjení, protože kvalitní baterie umožňuje dojezd až 120 km. Kolo je vybaveno 21 rychlostmi.

 

 

Skládací elektrokola

Je pro ně charakteristická nízká hmotnost i malé rozměry, aby se daly snadno přenášet či uskladňovat. Nejvíce je využijete při kratších jízdách nenáročným terénem. Není problém je převážet v automobilu či hromadné dopravě, snadno se skladují i v malém bytě.

 

Vybrali jste si to své elektrokolo? Zajistí pohodlné cestování, aniž byste museli být příliš zdatní. Cestu si tak mnohem více užijete a budete se moci těšit z ubíhající okolní krajiny. Rychle vás dopraví do cíle a uleví vašim nohám. Vyzkoušejte je také a zažijte fyzickou pohodu na cestách.

Expresní nákup Nakupte si přes telefon
546 436 165

Množstevní slevy Při nákupu více kusů Vám můžeme nabídnout slevu

Doprava zdarma Při objednávce nad 1000,- Kč