Produkty
{{product.title}} {{(product.price | customCurrency)}}
Kategorie
{{(basket.prices.totalPrice | customCurrency)}}{{getBasketItemCount(basket.items)}}
{{basketItem.product.title}}
{{basketItem.quantity}}x {{basketItem.product.title}}
{{ $index > 0 ? ', ' : '' }}{{ isColorParameter(parameter) ? getColorText(parameter) : '' }}{{ !isColorParameter(parameter) ? parameter : '' }}
{{(getProductPrice(basketItem) | customCurrency)}}
{{additiveServiceWithPrice.name}}
{{(additiveServiceWithPrice.price | customCurrency)}}
{{basket.coupon.name}}
-{{(basket.prices.totalDiscountPrice | customCurrency)}}

Smoothie - zdravě doma i na cestách

O zdravém životním stylu nepřemýšlejte. Žijte ho. Začněte rovnou doma, ve vaší kuchyni. Co takhle vyzkoušet boom dnešní doby? Smoothie. Nachystejte si v rychlosti netradiční snídani, svačinku nebo zdravé občerstvení na cesty. To vše stiskem jediného tlačítka. Pořiďte si smoothie mixér na ovoce a poznejte opravdovou chuť bez konzervantů, éček a hromady cukru.

Smoothie pro celou rodinu

Máte v úmyslu do zdravého stravování zapojit celou rodinu? Sáhněte po výkonném mixéru, v němž kromě ovoce rozdrtíte i led nebo ořechy.  Osvědčenou kvalitu za rozumnou cenu s příkonem až 1000 W nabízí stolní mixér Philco. Navíc oplývá funkcí turbo. V dostatečně velké skleněné nádobě, o objemu 1,5 litru, připravíte lahodný koktejl pro celou rodinu.

Namixuj a běž

Jste aktivní člověk nebo sportovec? Vyvažuje se váš čas zlatem? Pak je pro vás ideální volbou smoothie mixér Philco s mixovací nádobou na cesty. Naházejte do přístroje vše, na co máte právě chuť. Stiskněte tlačítko a připravte si drink bez námahy. Vyjměte nádobku a běžte, kam potřebujete. S vitamínovou bombou v ruce už vás nikdy nepřekvapí hlad ani žízeň.

V čem se liší smoothie mixér od běžného stolního mixéru? Především mixovací nádobkou, z které rovnou pijete. Její tvar je nejen přitažlivý pro oko, ale především ergonomicky upravený pro pohodlné držení. Praktický uzávěr s pítkem zabraňují vylití nápoje. Příkon běžného smoothie makeru je 350 W, což je sice podstatně méně než u mixéru stolního, ale i tento výkon si spolehlivě poradí s tvrdší zeleninou a ořechy.

Tip od nás: Recept na melounové smoothie

Připravte si ovocný či zeleninový smoothie nápoj. S ořechy, chia semínky, s jogurtem nebo burákovým máslem. Možnosti mixování jsou neomezené. Dejte prostor vaší chuti a fantazii. My jsme pro vás nachystali recept na melounové smoothie.

Co budete potřebovat?

  • 500 g červeného melounu
  • 1 lžička chia semínek
  • 1 lžíce třtinového cukru
  • šťávu z 1/2 citronu
  • pár kostek ledu

Všechny ingredience naházejte do smoothie makeru. Zmáčkněte tlačítko a mixujte. Můžete ihned podávat nebo vzít s sebou na cesty.
Tak co říkáte, nevyměníte jedno jídlo denně za sklenici vitamínové nálože? Se správným výběrem smoothie mixéru pro vaše potřeby vám rádi poradíme.

Expresní nákup Nakupte si přes telefon
546 436 165

Množstevní slevy Při nákupu více kusů Vám můžeme nabídnout slevu

Doprava zdarma Při objednávce nad 1000,- Kč