Produkty
{{product.title}} {{(product.price | currency).replace(",00", "")}}
Kategorie
{{(basket.prices.totalPrice | currency).replace(',00', '')}}{{getBasketItemCount(basket.items)}}
{{basketItem.product.title}}
{{basketItem.product.title}}
{{ $index > 0 ? ', ' : '' }}{{ isColorParameter(parameter) ? getColorText(parameter) : '' }}{{ !isColorParameter(parameter) ? parameter : '' }}
{{(getProductPrice(basketItem) | currency).replace(',00', '')}}
{{additiveServiceWithPrice.name}}
{{(additiveServiceWithPrice.price | currency).replace(',00', '')}}
{{basket.coupon.name}}
-{{(basket.prices.totalDiscountPrice | currency).replace(',00', '')}}

Pohodlný život bez sazí

Letní grilovačka s rodinou, večerní táborák s přáteli nebo romantická pohodička u krbu. Milujeme chvíle odpočinku, kdy nám zvukovou kulisu dělá praskání dřeva měnící se v plamenech ohně na popel. Ale co druhý den? Popel a saze už nám úsměv na tváři nevykouzlí. Nezbývá, než popadnout krbové nářadí, smetáček s lopatkou, ohnout hřbet a zadržet dech před oblakem popílku.

Stop. Zastavte. A zkuste si hřejivý pocit ze včerejší akce prodloužit i do dnešního dne. Nechte nářadí ležet ladem a tentokrát vytáhněte nový krbový vysavač. Černé stopy po mejdanu sklidíte dřív, než si všimnete, že vůbec uklízíte. Bez námahy, bez kašlání a s čistýma rukama.

Úklid bez kompromisů

Vysavače popela a sazí nemusí představovat velkou investici. Záleží pouze na vás, co od nového přístroje očekáváte.

Hledáte levný vysavač popela se spolehlivým výkonem? Žádný problém. I při maximální investici 2 000 Kč si vyberete přístroj s dostatečně velkou kovovou nádobou, alu hubicí a dlouhou hadicí. Domácí úklid si i s lacinějším vysavačem popela Fieldmann usnadníte na maximum.

Poloprofesionální vysavač střední cenové kategorie vyberte v případě, že chcete uklízet nejen popel a saze. Doporučujeme vysavač na popel Lavor Ashley Freddy. Silný motor a rozšířená výbava umožní mokré i suché vysávání. Minimálně dvojitá filtrace, klasickým a HEPA filtrem, je u tohoto typu vysavačů podpořena i dvojitou izolací kabelů. Teplý popel až do 40 °C uklidíte s přehledem. Bezpečně, do posledního smítka a bez ušpinění rukou.

Profesionální vysavače popela jsou primárně určené do průmyslového a industriálního provozu. Topíte doma kamny? Provozujete restauraci a máte v ní pec na pizzu? Pak úklid sazí řešíte dnes a denně. Investujte do vysavače Lavor Windy 365, pod jehož kapotou se skrývají klidně i tři motory. Maximální sací výkon vytáhne saze i z těch nejméně přístupných míst.

Záleží pouze na vás, co chcete a co hledáte. Jedno je však jisté. Ideální vysavač popela u nás najdete. Jestli si stále nevíte s výběrem rady, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poradíme.

Expresní nákup Nakupte si přes telefon
546 436 165

Množstevní slevy Při nákupu více kusů Vám můžeme nabídnout slevu

Doprava zdarma U většiny produktů nabízíme dopravu zdarma

Moderní eshop od  Webmiumeshop