Produkty
{{product.title}} {{(product.price | customCurrency)}}
Kategorie
{{(basket.prices.totalPrice | customCurrency)}}{{getBasketItemCount(basket.items)}}
{{basketItem.product.title}}
{{basketItem.quantity}}x {{basketItem.product.title}}
{{ $index > 0 ? ', ' : '' }}{{ isColorParameter(parameter) ? getColorText(parameter) : '' }}{{ !isColorParameter(parameter) ? parameter : '' }}
{{(getProductPrice(basketItem) | customCurrency)}}
{{additiveServiceWithPrice.name}}
{{(additiveServiceWithPrice.price | customCurrency)}}
{{basket.coupon.name}}
-{{(basket.prices.totalDiscountPrice | customCurrency)}}

Kuchyňské spotřebiče Catler – dokonalé v každém detailu

Kuchyňské spotřebiče Catler vám zpříjemní a usnadní každý váš den. Tato mimořádně kvalitní australská značka v sobě totiž propojuje nejmodernější technologie a jedinečný design. Kuchyňské spotřebiče Catler jsou vyrobeny jen z těch nejkvalitnějších materiálů, jako je broušený kov a nerez.

Široký sortiment elektrospotřebičů Catler

Elektrospotřebič Catler jsou jako stvořeny pro všechny moderní kuchyně. V sortimentu této značky naleznete kuchyňské roboty Catler, ponorné i stolní mixéry Catler, topinkovače Catler, rychlovarné konvice Catler, kontaktní grily Catler, parní hrnce Catler, lisy na ovoce Catler, nebo také praktické digitální kuchyňské váhy Catler.

Začněte svůj den výtečným espressem

Pokud milujete chuť pravého espressa, s jedinečným kávovarem CATLER ES 8010 ESPRESSO si jej můžete vychutnat také u vás doma! Kávovar Catler vás nadchne svým elegantním designem, kterým perfektně doladíte svoji kuchyňskou linku. Kávovar je vybavený speciálním topným systémem„Thermoblock“, který v kombinaci s italským 15 barovým čerpadlem a funkcí předvaření, zajišťuje perfektní extrakci kávy a snadnou přípravu vynikajícího nápoje s bohatou chutí a krémovou pěnou.

Kávovar CATLER ES 8010 ESPRESSO má také speciální funkci pro výdej horké vody k přípravě čaje nebo čokolády. Využít také můžete plochu pro předehřátí šálků, díky které zůstane váš šálek kávy dlouho teplý. Zásobník vody kávovaru má objem až 2,2 l. Kávovar se snadno obsluhuje a zároveň zajišťuje profesionální výsledky. Kávovar CATLER ES 8010 ESPRESSO má prodlouženou záruku na 3 roky.

Je libo křupavou topinku?

Máte rádi křupavou chuť topinek a chcete si je dopřávat kdykoliv na ně dostanete chuť?  Není nic jednoduššího nežli si pořídit mimořádně kvalitní topinkovač Catler TS 4011, který vás překvapí svými praktickými funkcemi a snadným ovládáním! Automatická funkce Lift & Look umožňuje automatický zdvih a opětovné spuštění toastu kdykoliv během toastovacího cyklu bez nutnosti jeho přerušení. Díky tomu si budete moci kdykoliv zkontrolovat stupeň opečení a když budou topinky opečené podle vašich představ, můžete jednoduše stisknout tlačítko CANCEL, a tím okamžitě ukončit proces opékání. Pomocí elektronického ovladače si lze navíc libovolně nastavit intenzitu pečení v rozsahu 1 až 5. Potom si už stačí počkat na zvukovou signalizaci TOAST READ, která vám oznámí, že je opékací cyklus ukončen. 

Topinkovač je zároveň navržený tak aby ušetřil energii. Po 30 sekundách nečinnosti se totiž sám automaticky přepne do režimu Stand-By a opět se aktivuje až po stisknutí libovolného tlačítka. Topinkovač Catler je také opatřen praktickým nástavcem pro rozpékání pečiva. Na tento výrobek je poskytována prodloužená záruka 3 roky.

Pokud si nejste jistí svým výběrem, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám pomůžeme.

Expresní nákup Nakupte si přes telefon
546 436 165

Množstevní slevy Při nákupu více kusů Vám můžeme nabídnout slevu

Doprava zdarma Při objednávce nad 1000,- Kč