Produkty
{{product.title}} {{(product.price | customCurrency)}}
Kategorie
{{(basket.prices.totalPrice | customCurrency)}}{{getBasketItemCount(basket.items)}}
{{basketItem.product.title}}
{{basketItem.quantity}}x {{basketItem.product.title}}
{{ $index > 0 ? ', ' : '' }}{{ isColorParameter(parameter) ? getColorText(parameter) : '' }}{{ !isColorParameter(parameter) ? parameter : '' }}
{{(getProductPrice(basketItem) | customCurrency)}}
{{additiveServiceWithPrice.name}}
{{(additiveServiceWithPrice.price | customCurrency)}}
{{basket.coupon.name}}
-{{(basket.prices.totalDiscountPrice | customCurrency)}}

Elektrokola vás osvobodí a dostane ven

Je falešným mýtem, že vlastníci elektrokola jsou líní lidé. Naopak, po elektrokole sáhnou ve většině případů lidé aktivní a milující pohyb. Elektrokolo vám dovolí dostat se vlastními silami a za malé pomoci elektromotoru tam, kam byste jinak museli autem nebo hromadnou dopravou. Elektrokolo vás osvobodí a dostane ven.

Co je to elektrokolo?

Elektrokolo je klasické jízdní kolo pomáhající uživateli v jízdě pomocí systému elektrického pohonu. Systém elektrického pohonu doplňuje sílu, kterou vynakládáte při šlapání. Díky tomu můžete ve srovnání s klasickým kolem jet lehčeji a s vynaložením menšího úsilí. Znatelný rozdíl v potřebné námaze pocítíte se systémem elektrokola především v jízdě do kopce.

Stupeň intenzity elektrické asistence si můžete zvolit pomocí ovládacího panelu umístěného na řídítkách elektrokola. Podle konkrétního modelu můžete přepínat mezi 3 až 5 stupni intenzity motorové dopomoci. Elektropohon můžete také zcela vypnout a zachovat tak funkci klasického jízdního kola.

Motor se vypne automaticky, pokud přestanete šlapat nebo v momentě, kdy dosáhnete maximální povolené rychlosti 25 km/hod.

Elektrokola CRUSSIS

Elektrokola CRUSSIS jsou vybavena pouze kvalitními značkovými komponenty. Podstatnou a nedílnou součástí výbavy každého elektrokola je baterie. Proto všechna elektrokola CRUSSIS využívají vysoce kvalitní lithiové Li-ion baterie, přičemž standardem většiny modelů jsou baterie renomovaného výrobce SAMSUNG.

Používáme rámy kol vyrobené z hliníkové směsi (Alu 6061). Pro hladkou a pohodlnou jízdu i na nerovném terénu jsme všechna elektrokola CRUSSIS vybavili přední odpruženou vidlicí, u horských modelů navíc s možností nastavení a zamknutí odpružení.

Neméně důležitou součást pro kvalitní požitek z jízdy představuje také pohodlné sedlo. U všech modelů spoléháme na značková sedla předního světového výrobce VELO PLUSH.

Převody elektrokol CRUSSIS zajišťují komponenty značky SHIMANO. Městská a skládací kola jsou vybavena 7 stupňovou přehazovačkou a horská kola nabízejí volbu z 21 převodů.

Horská kola jsou vybavena kotoučovými brzdami TEKRO. Městské a skládací modely disponují spolehlivými V-brake brzdami.

Motor je většinou umístěn v předním nebo zadním náboji a je propojen s baterií a řídící jednotkou.

Elektrokola CRUSSIS používají motor o výkonu 250W s maximální povolenou rychlostí do 25km/h.

Proč elektrokolo?

Jízda na elektrokole má před ostatními způsoby dopravy nespočet výhod. Uveďme alespoň několik zásadních.

Nízké náklady na provoz

Benzín i nafta jsou dražší každým dnem, proto bude jízda na elektrokole stále výhodnější. Náklady na jedno dobití baterie činí maximálně 4 koruny, s dojezdem okolo 60 km tak vyjde jeden kilometr ujetý na elektrokole na méně než 10 haléřů

Možnost jezdit kdekoliv

Elektrokolo nepotřebuje žádnou zvláštní homologaci ani zápis do registru. Zákon jej nerozlišuje od obyčejného jízdního kola. Nejste tak nijak omezeni při volbě trasy. Elektrokola jsou vhodná do města, na cyklostezky i pro vyjížďky přírodou.

Bez věkového omezení

Jízdu na elektrokole si může užít kdokoliv, bez rozdílu věku. Nepotřebujete žádný průkaz, nemusíte skládat žádné zkoušky. Elektromotor vám dovolí užít si radost z pohybu i ve vyšším věku.

V kravatě i teplákách

Využijte elektrokolo na cestách do školy, do práce nebo na drobné nákupy a vyřizování. Elektrokolo je vhodné pro studenta, manažera, ale i důchodce

Bez námahy

Elektrokola umožňují jízdu bez značné námahy. Pomoc výkonného elektromotoru oceníte hlavně při šlapání do kopce. S elektrokolem už nebudete muset vyjíždět o deset minut dřív, abyste se stihli vydýchat.

S motorem i bez motoru

Elektrokolo neomezuje žádná vzdálenost. Při vybití baterie jednoduše pokračujete v jízdě vlastními silami dál, jako na klasickém jízdním kole. Baterii si můžete dobít z kterékoliv běžné elektrické zásuvky kdykoliv poté.

Stylový design

Elektrokola CRUSSIS zdobí vkusný nadčasový design. Z bohaté nabídky kol různých provedení si zaručeně vyberete to své.

Bezúdržbové

Použili jsme kvalitní komponenty, které vám při rozumném užívání budou složit mnoho let. Elektromotor nevyžaduje pravidelný servis a na elektrokolo vám dáme záruku 24 měsíců.

Bez smogu a hluku

Jízda na elektrokole je jednou z nejekologičtějších možností osobní dopravy. Své okolí nezatěžujete zplodinami ani nadměrným hlukem. Navíc vás už nikdy nezdrží žádná dopravní zácpa. 

S výběrem toho správného elektrokola vám rádi poradíme. Neváhejte nás kontaktovat.

Expresní nákup Nakupte si přes telefon
546 436 165

Množstevní slevy Při nákupu více kusů Vám můžeme nabídnout slevu

Doprava zdarma Při objednávce nad 1000,- Kč