Produkty
{{product.title}} {{(product.price | customCurrency)}}
Kategorie
{{(basket.prices.totalPrice | customCurrency)}}{{getBasketItemCount(basket.items)}}
{{basketItem.product.title}}
{{basketItem.quantity}}x {{basketItem.product.title}}
{{ $index > 0 ? ', ' : '' }}{{ isColorParameter(parameter) ? getColorText(parameter) : '' }}{{ !isColorParameter(parameter) ? parameter : '' }}
{{(getProductPrice(basketItem) | customCurrency)}}
{{additiveServiceWithPrice.name}}
{{(additiveServiceWithPrice.price | customCurrency)}}
{{basket.coupon.name}}
-{{(basket.prices.totalDiscountPrice | customCurrency)}}

Nový elán do života – elektrokola pro seniory

Senioři, neseďte doma. Není čas ztrácet čas koukáním na nekonečné seriály. Pojďte ven. Nadýchat se čerstvého vzduchu, sejít se s přáteli, protáhnout tělo. Fyzická aktivita prodlouží vaše aktivní stáří. Pokud zdraví a síly dovolí, pojďte šlápnout do pedálů, nechat vítr ošlehat tváře a chytit nový elán do života. Pořiďte si elektrokolo. Spolehlivou variantu jízdního kola, která vás nenechá na holičkách během žádné cesty.

Jak vybrat elektrokolo pro seniora? Na co se zaměřit?

Nízký nástup (Low Step)

Nízko posazená rámová trubka usnadní nasedání a sesedání. Bolavé klouby, rehabilitace po operaci kyčle ani lehká nestabilita pak pro vás nebude překážkou. Rám, končící 18 cm nad zemí, překročíte jako za mlada. Nasedněte na elektrokolo s nízkým nástupem a užijte si chvíle svobody.

Bezpečnostní výbava

Zkontrolujte, aby elektrokolo mělo bezpečnostní prvky v základní výbavě. Hlavní jsou světla. Přední i zadní světlo a brzdové světlo oznámí všem na silnici, že jste tu i vy. Blatníky, nosič nebo zvonek zvýší jak vaši bezpečnost, tak pohodlí. Bezpečné návraty z cest vám zajistí městské elektrokolo Roadman.

Snadné ovládání

Proměňte cestu na nákupy nebo zdravotní vyjížďku v příjemnou událost. Elektrokolo se snadným ovládáním vás během jízdy nebude rozptylovat. Snadno čitelný, podsvícený ovládací panel na řídítkách vám dá plnou kontrolu nad kolem.

Dojezdová vzdálenost

Plynulý rozjezd nabízejí všechna elektrokola. Teď už nezbývá než se zamyslet nad dojezdovou vzdáleností. Chcete kolo pro pohyb ve městě nebo na kratší výlety? S dojezdem do 80 kilometrů si bohatě vystačíte. Nejste žádný žabař a občasnému výletu za město se nebráníte? Pojistěte si bezproblémový návrat a vyberte si elektrokolo s dojezdem až 120 km.

Pohodlná manipulace

Lehká konstrukce kola vás nebude namáhat při parkování nebo garážování. Nastavitelná výška sedadel a řídítek navíc umocní pohodlí a podpoří stabilitu. 

Užívejte si důchodový věk plnými doušky. S výběrem vhodného elektrokola vám rádi poradíme. S úsměvem na rtech, trpělivostí a odbornými znalostmi vám doporučíme nejvhodnější kolo pro vaše potřeby. Zavolejte nám a zítra se vydejte na špacír. Tentokrát ne pěšky, ale na elektrokole. 

 

Kdyby jste přece jen potřebovali poradit můžete nás kontaktovat na TEL: 602433182

Nebo nás najdete  na adrese 

Expresní nákup Nakupte si přes telefon
546 436 165

Množstevní slevy Při nákupu více kusů Vám můžeme nabídnout slevu

Doprava zdarma Při objednávce nad 1000,- Kč