Produkty
{{product.title}} {{(product.price | customCurrency)}}
Kategorie
{{(basket.prices.totalPrice | customCurrency)}}{{getBasketItemCount(basket.items)}}
{{basketItem.product.title}}
{{basketItem.quantity}}x {{basketItem.product.title}}
{{ $index > 0 ? ', ' : '' }}{{ isColorParameter(parameter) ? getColorText(parameter) : '' }}{{ !isColorParameter(parameter) ? parameter : '' }}
{{(getProductPrice(basketItem) | customCurrency)}}
{{additiveServiceWithPrice.name}}
{{(additiveServiceWithPrice.price | customCurrency)}}
{{basket.coupon.name}}
-{{(basket.prices.totalDiscountPrice | customCurrency)}}

Kurzy vaření Catler Academy

Toužíte ohromit rodinu nebo přátele na příští párty tím nejšťavnatějším steakem? Zajímá Vás, jak poznáte kvalitní vyzrálé maso, ze kterého lze vykouzlit ten nejdokonalejší kulinářský zážitek plný těch nejjemnějších chutí? Nedaří se Vám vykostit kuře nebo kapra a pečená kachna není tak štavnatá, jako od maminky? Nebo snad dáváte přednost české klasice, omáčce s knedliky, ale ty pravé domácí "jako od babičky" se nedaří uvařit? Pak jste tady správně. Na kurzech Catler Academy se pod vedením skutečných mistrů svého oboru stanete hvězdou kuchyně. A navíc vše můžete završit nejvoňavější kávou. Navštivte kurzy vaření Catler Academy v Praze.

academ.jpg

 

Catler Academy

1.png

CATLER ACADEMY je určena pro všechny, kteří chtějí své laické kuchařské umění přivést na mistrovskou úroveň. Naučíte se v ní postupům a trikům skutečných mistrů v oboru, třeba Dalibora Navrátila anebo specialisty na sushi Marka Hory. V jednotlivých kategoriích zjistíte, jaká jsou tajemství úspěchu grilování, vaření, přípravy kávy a čaje, i odšťavňování ovoce a zeleniny.

 

Kurz vaření: Steaková masa

2.png

Máte rádi maso a nejvíce si pochutnáte na šťavnatém steaku? Příprava steaku je sofistikovaná věda a vyžaduje dodržování daných pravidel. Zúčastněte se Catler kurzu a staňte se opravdovým mistrem v jejich přípravě! Na kurzu vaření se naučíte vybrat vhodné a kvalitní maso, připravit a zpracovat jej a v neposlední řadě se budeme věnovat procesu správného grilování. Určitě oceníte i tipy na vhodné přílohy, které prožitek ze steaku zintenzivní.

 

Správná úprava drůbeže

3.png

Drůbež tvoří nedílnou součást (nejen) české kuchyně. S kuřetem, kachnou i husou můžete kouzlit prakticky jakýmkoliv způsobem. Zúčastněte se Catler kurzu a odhalte, v čem tkví tajemství odborně vykostěného a lahodně propečeného a šťavnatého masa. Ukážeme vám, jak maso správně propéct a prozradíme tipy na přípravu drůbeží rolády. A pokud vás zajímá, co k jednotlivým typům drůbeže nejlépe ladí, jste tu na správné adrese.
 

 

Základy české kuchyně - omáčky

4.png

Ukážeme vám jak správně připravit klasické české omáčky – svíčková, rajská, koprová, křenová a k tomu křehké a šťavnaté maso. Naučíte se vařit tradiční přílohy, jakými jsou houskové, či karlovarské knedlíky. Objevte, jak moderně uvařit českou klasiku.

 

Sushi

5.png

Sushi získává stále více na oblibě a tento kurz je ideální cestou, jak se s přípravou této výjimečné pochoutky seznámit. Odborník na sushi Marek Hora Vás naučí připravovat správně rýži, dozvíte se jak ji ochutit a jak předejít jejímu znehodnocení. Dále pak filetovat mořského vlka, uvařit krevety a oloupat salátovou okurku japonským způsobem. Připravovat se budou tradiční japonské rolky – hosomaki i netradiční a moderní rolky zvané uramaki. Naučíte se tokijský styl sushi – nigiri zushi a v sushi barech oblíbené Temaki zushi. Nakonec si připravíme kuličky temari-zushi a sushi ve vaječné omeletě.

 

Příprava kávy

6.png

Během kurzu se dozvíte mnoho zajímavostí o kávě od jejího pěstování, přes zpracování, úpravu až po způsoby přípravy a jejich zásady. Pod vedením zkušeného baristy pana Tomáše Bilíka si vyzkoušíte způsoby přípravy kávy a zároveň ochutnáte různé druhy kávy. Kurz je ideální pro milovníky kávy, kteří si chtějí tento dokonalý nápoj maximálně vychutnat a získat důležité informace o kávě a její přípravě.

Expresní nákup Nakupte si přes telefon
546 436 165

Množstevní slevy Při nákupu více kusů Vám můžeme nabídnout slevu

Doprava zdarma Při objednávce nad 1000,- Kč