Osobní péče a domácnost

Hektický životní styl si přímo žádá o chvilku odpočinku a rozmazlování sebe samotných. Dopřejte si každý den čas, kdy se budete věnovat jen sami sobě, rozmazlovat se a pečovat o své tělo, které si to po náročném dni zaslouží.

V naší nabídce malých spotřebičů určených k péči o tělo si každý nalezne svého oblíbence. Vždyť především rána v koupelně jsou tak náročná. Muž především ocení kvalitní holicí strojek, s nímž zabojuje proti rašícímu strništi, popřípadě ještě doladí vizáš zastřihovačem.

Jste v jenom shonu? Tak aby to vaše nohy s přehledem zvládly, nezapomeňte je občas rozmazlit bruskou na chodla a paty. Jistě si patřičnou péči zaslouží.

To dáma, ta ke své zkrášlovací proceduře potřebuje špičkových pomocníků víc. Po ranní sprše, vyladí vzhled nohou epilátorem, naráz stihne vyčistit chrup elektrickým zubním kartáčkem a fénem vysušit vlasy, poté hupsne na osobní váhu a z výsledku (ať je jakýkoliv – známe ženy, že) se jí zvedne tlak, proto si jej pro jistotu zkontroluje tlakoměrem. Po hlubokém nádechu a výdechu pokračuje s líčením a dokončí úpravu vlasů jejich vyžehlením. Po tomhle ranním výkonu by si jisto jistě zasloužila užít si některý z masážních přístrojů, ale na to bude čas až zase večer.  Některá žena dá přednost odpočinku u televize a pak se může zabalit do elektrické dečky a užívat si prohřívání ramen, krku, zad nebo studených nohou.

Život je maraton. Usnadněte si každodenní rituály spojené s péčí o pokožku, zuby i vlasy a vyberte si kosmetický spotřebič, který vám tyto okamžiky zpříjemní a usnadní.

A protože žití není jen o těle, ale i pohodovém místu k bydlení, je třeba si svoje obydlí vybavit. Říká se, že láska prochází žaludkem. Tak si nezapoměňte vybrat to správné nádobí k přípravě laskominek. Hrnce, kastroly, tlakové hrnce, pánvičky, pekáče jsou jen základem spokojených strávníků.

Aby vám to doma spolu klapalo, na tom musíte pracovat sami, ale se správným klimatem, co se týká vzduchu, vám pomůžou mobilní klimatizace, ochlazovače, ventilátory, zvlhčovače, odvlhčovače nebo čističky vzduchu pro alergiky.

Jaké podněbí vás čeká venku zjistíte v meteostanici.

Že mytí oken není vaší neoblíbenější činností? Nic si z toho nedělejte. Pomůže vám s ním vysavač na okna. S robotem na okna budete mít doslova Full HD výhled. 

Více...

Doporučené produkty

Filtrování Řazení
Počet nalezených produktů: 490