Objednejte si elektrokolo a vyzvedněte plně seřízené na pobočce servisního partnera ve Vašem okolí

Objednejte si elektrokolo a vyzvedněte plně seřízené na pobočce servisního partnera ve Vašem okolí

Nákup elektrokola nemůže být jednodušší. Při nákupu elektrokola v našem e-shopu si můžete vybrat z několika způsobů dodání. 

  1. Dodání elektrokola přepravní službou na Vaši adresu. Elektrokolo Vám doručí smluvní přepravce v kartonové krabici. Elektrokolo bude plně seřízené. Pro bezpečnou dopravu jsou odmontované šlapačky, přední kolo a jsou položená řídítka. Na Vás bude po doručení si kolo a šlapačky namontovat, postavit řídítka, dotlačit kontakty, které se mohou přepravou uvolnit. Doručení smluvní přepravní službou na adresu je obvykle zdarma.
  2. Dodání elektrokola na nejbližší pobočku externího servisního partnera Kolofix, kde Vám elektrokolo překontrolují a plně připraví pro jízdu. Na Vás bude si 100% připravené elektrokolo vyzvednout. Za tuto službu zaplatíte 1 390 Kč.
  3. Dodání 100% připraveného elektrokola našimi servisními techniky na Vaši adresu. Bydlíte do 100 km od Brna? Pak můžete využít služby našich servisních techniků, kteří Vám zakoupené elektrokolo dovezou plně připravené na Vaši adresu, tam Vám jej předvedou a zodpoví případné dotazy ohledně údržby elektrokola. Za tuto službu zaplatíte 1 600 Kč.