Vraťte nevhodný dárek až do 10. 1. 2023 zdarma!

Vraťte nevhodný dárek až do 10. 1. 2023 zdarma!

Dobře víme, že ne každý vánoční dárek udělá takovou radost, jakou jste si představovali. Ale co s tím? Peníze jsou pryč a nevhodný dárek bude doma ležet ladem. Co když vám ale povíme, že to tak být nemusí? Přichystali jsme pro vás speciální vánoční akci! Využijte možnost vrácení nevhodných dárků až do 10. 1. 2023!

Jak možnost vrácení dárků až do 10. 1. 2023 funguje?

Pokud vidíte, že obdarovaný z dárku nemá tak velkou radost, jak by měl mít, není nic ztraceno, dárek můžete vyměnit nebo vrátit. Nepoškozené produkty v nepoškozeném obalu je možné bez poplatku vrátit u nás v kamenné prodejně, nebo doručit poštou.

Dostanu za vrácený dárek peníze zpět?

Své peníze dostanete zpět ve formě poukázky, kterou uplatníte během dalšího nákupu nebo zpět na účet. 

Kdo může využít službu vrácení zboží?

Využít možnosti vrácení zboží až do 10. 1. 2023, může každý náš zákazník, který má od zakoupeného produktu doklad (fakturu, či účtenku).

Lze vrátit jakékoliv zboží?

Ano, lze vrátit jakýkoliv výrobek zakoupený v našem obchodě. Nicméně jak již bylo zmíněno, výrobek nesmí být poškozený a mít neporušený originální obal. U dopravních prostředků je zde navíc podmínka, nájezd max. 500 m. 

Kdy mohu nevhodný dárek vrátit?

Pokud jste s výběrem dárku šlápli vedle, nemusíte hned druhý den řešit vrácení zboží. V klidu si vychutnejte vánoční atmosféru. Nevhodný (ale nepoškozený) dárek můžete totiž vrátit až do 10. 1. 2023. Zboží (včetně originálního obalu, všech komponentů, součástí, příslušenství a dárků) můžete donést k nám na pobočku (TIVIS s.r.o., Jana Schwarze 5a, 66 491 – Ivančice), nebo doručit přepravní službou. Podrobné pokyny jak zboží vrátit a které dokumenty jej musí provázet, najdete na stránce Odstoupení od kupní smlouvy.

Lze vrátit peníze i za službu, či personalizované produkty?

Ne, tato akce se nevztahuje ani na služby, ani na produkty a zboží, které byly upraveny na míru zákazníkovi.