Televize a jejich nejnovější technologie

Televize a jejich nejnovější technologie

Technologie u televizí se neustále zlepšují a pokud jste správný gaučový povaleč, tak byste měli jít společně s nimi. Mezi nejlepší televize na trhu patří televizory Neo QLED od kvalitního a spolehlivého výrobce Samsung.

Neo QLED – Quantum Matrix

Televizory Neo QLED jsou jedničkou na trhu a věřte, že jakmile si jí pořídíte, tak už se od sledování neodtrhnete. Televizory jsou vybaveny technologií Quantum Matrix, která ovládá Quantum mini LED diody. Díky tomu je sledování televize nejen zábavné, ale jedná se o naprostý požitek z obrazu. Sledování televize nabere úplně jiné rozměry, díky vysoce kvalitně vykresleným detailům a také reálnému zobrazení. Světelné zobrazení barev je skvostem pro oči i v těch nejtemnějších scénách. Tato technologie má nádherný kontrast barev včetně perfektní sytosti.

Dokonalý 4K Quantum Processor

Dokonalost zajišťuje inteligentní Neo Quantum Processor 4K, se kterým si vychutnáte dokonale vykreslené detaily a naprostou vyváženost všech barev. Procesor detailně analyzuje a připravuje jednu scénu pro druhé a to do nejvyšší kvality, tak abyste měli co nejvyšší požitek s křišťálově čistého obrazu. 4 K Upscaling s umělou inteligencí má za úkol zajistit plné 4 K rozlišení u každého filmu, či seriálu, který sledujete. To se týká samozřejmě i her, které na televizi hrajete, zkrátka snaží se docílit co nejvíce skutečného obrazu. S televizí Samsung QE50QN90B budete zažívat jeden ohňostroj barev za druhým a bude problém se od obrazovky vůbec odtrhnout.

Zvuk Dolby Atmos Vás překvapí

Perfektní a co nejvíce skutečný obraz, je jedna věc, ale rozhodně bychom neměli zapomínat na zvuk Ten je u televizí Neo QLED až překvapující. Televize jsou vybaveny inovativními reproduktory, které mají vrchní vyzařování. Technologie Dolby Atmos má perfektní prostorový zvuk. Vychutnáte si tak naplno jak sledování filmů, tak hraní her. Vícerozměrný zvuk a požitek ze sledování nebyl nikdy lepší.

Jednoduchá domácnost s aplikací SmartThings

Díky inteligentní aplikaci SmartThings můžete organizovat a ovládat Vaši domácnost. Jedná se o jednoduchého pomocníka, díky kterému se snadno připojíte k chytrým zařízením. Aplikace je velice efektivní a přehledná. Navíc jí během sledování televize můžete ovládat hlasem, či dálkovým ovladačem.

Technologie, která nadchne všechny hráče

Televizory Samsung Neo QLED mají také funkci 4K 144 Hz. Tato funkce Vám poskytne spolu s MotionXcelerator Turbo Pro nepřekonatelný zážitek z hraní her. Díky této funkci má televize perfektní výkon obrazovky a dokonale Vám vykreslí ostrý obraz i při nejnáročnějších hrách. K tomu se můžete těšit na technologii AMD FreeSync Premium Pro, která má na starost plynulý obraz během hraní. Sekání obrazu, latence, či přeskakování obrazu je tak minulostí a vy si tak můžete dojít k zaslouženému vítězství ve hrách.