Top 3 zahradní plynové grily

Top 3 zahradní plynové grily

Mnoho lidí neví, na co se dívat a na co se zaměřit, při výběru zahradního grilu. Vždy je dobré se zaměřit na věci, které chcete u grilu využívat nejvíce a co ba naopak nevyužijete vůbec. Dnes se podíváme na nejlepší grily na plyn, které Vás zaručeně ohromí.

Nejlepší plynové grily

  1. FIELDMANN FZG 3010 plynový gril 3+1 hořák

Tento gril je přímo stvořený na velké zahradní grilování. Díky 3 hlavním hořákům a jednomu bočnímu budete mít dostatečnou grilovací plochu pro celou rodinu. Součástí grilu je také odkládací plocha a pojízdná kolečka pro lehkou manipulaci. Gril má integrovaný zapalovací systém a jeho velkou výhodou je teploměr ve víku, díky kterému budete vědět, jak je gril rozpálený. Gril má litinový rošt. Materiál podvozku je z pevného kovu pro dlouholetou výdrž. Navíc si můžete ke grilu objednat nepromokavý obal, díky kterému bude gril chráněný před nepříznivým počasím.

FIELDMANN FZG 3010 plynový gril

  1. G21 Plynový gril Mexico BBQ Premium line, 7 hořáků

Tento velmi elegantní gril se dokonale hodí na každou zahradu, či terasu. Jeho velké využití Vás nejen překvapí, ale také pohltí natolik, že už se od grilu nepohnete. Gril je vybaven 6 hlavními a jedním bočním nerezovým hořákem. Součástí grilu je nerezová jehla s motorem a redukční ventil. Samozřejmostí je i odkládací prostor na maso a také odkapávací nádoba. Díky ní nebude tuk všude kolem a vše půjde dobře umýt. Regulace teploty a zabudovaný integrovaný teploměr je samozřejmostí. Grilovací plocha je nádherných 95 x 44 cm a zaručí Vám tak dostatek místa. Mezi další přednosti pak patří elegantní vzhled a 4 praktická kolečka pro přesunutí grilu. Ke grilu si můžete dokoupit litinový rošt, grilovací kámen, a také nepromokavý obal pro jeho ochranu.

G21 Plynový gril Mexico BBQ Premium line

  1. FIELDMANN FZG 3102 plynový gril 2 hořáky

Ideální plynový gril pro menší počet osob. Gril má 2 hořáky. Jeho hmotnost je pouhých 22 kg. Díky tomu se s ním jednoduše a ryhle manipuluje. Samozřejmostí jsou i kolečka s brzdou. Grilovací plocha je z oceli o rozměrech 48 x 42 cm. Teploměr je umístěný ve víku a nesmí chybět ani regulace teploty.

FIELDMANN FZG 3102 plynový gril

Tabulkové srovnání top 3 grilů

Tip grilu Počet hořáků Rošt Hmotnost Teploměr
FIELDMANN FZG 3010 3+1 Litinový 26 kg Ano
G21 BBQ MEXICO 6+1 Litinový 60 kg Ano
FIELDMANN FZG 3102 2 Ocel 22 kg Ano

 

Zástěra ke grilování se Vám určitě bude hodit

Při grilování je potřeba mít všechno po ruce a zbytečně neodcházet od grilu. Proto se Vám zaručeně bude hodit grilovací zástěra, díky které si ulehčíte práci a také spoustu kroků. Zástěra má elegantní designe a díky nastavitelným popruhům padne každému. Součástí zástěry je grilovací náčiní, a to včetně grilovací rukavice. Náčiní lze umývat v myčce a celé grilování tak bude skoro bez práce.