Nejnovější modely elektrokol najdete v TIVISU!

Nejnovější modely elektrokol najdete v TIVISU!

Společně s cyklistickou sezónou 2022 přichází na trh široká nabídka panských i dámských elektrokol. Elektrokola jsou už několikátým rokem trendem ve světě jízdních kol. Proč tomu tak je? Především pro jejich nízké provozní náklady, ekologický provoz a radost ze šlapání, to vše a mnohem více vám nabízí elektrokolo!

 

Každý majitel elektrokola vám jistě potvrdí, že na své si přijdou jak milovníci rychlé jízdy, tak také příležitostní cyklisté, kteří preferují především cyklovýlety po mírnějším terénu. Modely elektrokol 2022 rozdělujeme do několika kategorií:

 

Horská elektrokola

S horským elektrokolem získáte nejen ekologický dopravní prostředek pro výlety krajinou, ale zároveň kolo, které vás bezpečně proveze i po klasické asfaltce. Horská elektrokola byla vyrobena tak, aby si poradila i v obtížnějším terénu. Máte rádi rychlou a adrenalinovou jízdu? V tom případě je horské elektrokolo přesně pro vás!

 

Treková elektrokola

Tato kategorie elektrokol nabízí opravdu pestrou nabídku modelů. Treková elektrokola jsou určena pro náročnější uživatele, kteří hledají univerzální cestovní elektrokolo s dlouhou životností. S trekovým elektrokolem můžete vyrazit i na delší cyklistické výlety. S trekovým elektrokolem se během cesty rozhodně nemusíte obávat, že by se vám elektrokolo vybilo. Treková elektrokola mají o něco kratší rám, který umožňuje pohodlnější, vzpřímenější posed než u sportovních elektrokol.

trek.jpg

Krosová elektrokola

Krosová elektrokola můžete zakoupit jak v dámské, tak i pánské variantě. Tento typ elektrokola volí nejčastěji cyklisté, kteří preferují kratší projížďky po zpevněných cestách. Krosové elektrokolo má od trekového elektrokola odlišnou konstrukci rámu a zároveň také není osazeno doplňky, které by zvyšovaly jejich hmotnost, jako je tomu u trekových elektokol.

elektrokolo-e-atland.jpg

Městská elektrokola

Městská elektrokola jsou přizpůsobena jízdě na silničním a chodníkovém povrchu. S tímto typem elektrokola se jednoduše dopravíte do práce, školy, nebo supermarketu. Navíc se vyhnete jakémukoli čekání či dopravním zácpám.

mesto.jpg

Skládací elektrokola

Skládací elektrokolo = super parťák pro jízdu na krátké vzdálenosti. Složení rámu kola do minimálních přepravních rozměrů dává této variantě jízdních kol nový rozměr. Skládací elektrokolo jednoduše převezete v autě/vlakem na chalupu či na rodinnou rekreaci.

kros.jpg

Na elektrokole pohodlně!

S pořízením elektrokola nezapomeňte také na pohodlné cyklistické oblečení, které vám zajistí ještě větší komfort během vaší jízdy. Kvalitní TIVIS cyklodresy jsou vyrobeny z Micro Cool Max, díky kterému dochází k odvodu potu od těla. Kolekce cyklo oblečení TIVIS zahrnuje cyklistické dresy i kalhoty. Na své si přijdou jak muži, tak také ženy. Nyní můžete cyklodres získat úplně zdarma. Při nákupu elektrokola obdržíte startovací balíček pro novou sezónu. Startovací balíček obsahuje: kvalitní TIVIS cyklodres, robustní stojánek a garanční prohlídka elektrokola

 

Vyražte na cyklovýlet už zítra!

Chcete co nejdříve vyjet na celodenní či několika denní cyklovýlet? Přes TIVIS máte zdarma dopravu po celé České republice. Stačí si prohlédnout předsezónní nabídku elektrokol, objednat a do pár dnů můžete vyrazit na projížďku!