S aplikací O2 TV už nebudete muset využívat externí set top box!

S aplikací O2 TV už nebudete muset využívat externí set top box!

Vlastníte-li SMART televizor od značky SENCOR řady Us800 se systémem webOS, můžete si nyní stáhnout aplikaci O2 TV. S touto aplikací je spojena řada výhod internetové televize bez nutnosti použít externí set top box.

 

Co je to systém WebOS?

Systém WebOS je velmi dobře ověřený operační systém vyvinutý společností LG, je uživatelsky komfortní, svižný a intuitivní. Díky systému WebOS máte přístup na Netflix, Amazon Prime video a nechybí ani přístup ke službám IPTV poskytovatelů. Systém běží na čtyř jádrovém procesoru ARM Cortex.

 

Je ovladač Magic Remote opravdu magický?

 

Nyní v balení naleznete nejenom obyčejný ovladač, ale především i ovladač tzv. magický. Přepínat či vyhledávat programy můžete s tímto ovladačem pouhým kliknutím, ukázáním nebo dokonce pomocí hlasového příkazu. Ovladač Magic Remote lze využívat také k ovládání připojených zařízení. S tímto ovladačem bude každé vaše budoucí vyhledávání jednoduše hračka!

 

Jaké jsou výhody aplikace O2 TV?

 

Snadno si můžete prohlížet webové stránky nebo stahovat a používat Vámi zvolené aplikace či hry, které jsou dostupné prostřednictvím předinstalovaného obchodu. V tomto případě nesmí chybět ani světové aplikace jako je Netflix, Amazon Prime video, YouTube, Skylink CZ, Televize Seznam, SledovaniTV, Pohádky atd.

 

Pohodlnější život s technologií Al THINQ

Technologie Al THINQ vám umožní využívat váš televizor opravdu prakticky. Prostřednictvím zvoleného hlasového asistenta budete moci ovládat svou propojenou domácnost a užívat si zábavu podle svého vkusu. Samozřejmostí je také podpora Google Assistant, Alexa nebo Apple AirPlay.