Zahradní sety nábytku

Zahradní sety nábytku

Pořiďte si na vaši zahradu dokonalý set zahradního nábytku. V naší nabídce naleznete vše v jednotném stylu a materiálovém provedení. Čím rychleji objednáte, tím dříve budete moci relaxovat na vašem úplně novém zahradním nábytku.

 

Ratanový zahradní nábytek

 

S výběrem ratanového nábytku nikdy nešlápnete vedle. Set je tou nejvýhodnější volbou do rodinné domácnosti. Ratanové zahradní sety jsou prostornou variantou pro usazení většího počtu lidí. V naší nabídce nalezete především ratanová lehátka, křesla, židle a sedačky.

 

Ratanový nábytek působí luxusním dojmem, tudíž se hodí jak na zahradu tak i na balkón. Ratanový nábytek vám zaručuje odolnost vůči nepříznivému počasí, snadnou udržitelnost a současně stálobarevnost. Některé sety disponují stolem s tvrzeným sklem či pohodlnými voděodolnými polštáři.

 

Proč si pořídit právě ratanový nábytek?

+ Neloupe se

+ Snadná manipulace

+ Neskládá se (doručen vám bude vcelku)

+ Snadná údržba

+ Stejně barevný vydrží mnoho let

 

Údržba

Ratanový nábytek disponuje především snadnou údržbou. Set stačí občasně očistit od prachu pomocí navlhčeného hadříku, či neagresivního čistícího prostředku. Umělý ratanový nábytek doporučujeme před zimou uschovat na suché místo, z důvodu možného poničení mrazem či deštěm.

ratan.jpg

Ratanový nábytek - FIELDMANN FDZN 6060-PR set zahradního nábytku

K tomuto zahradnímu nábytku získáváte dopravu po celé ČR zdarma.

 

 

Dřevěný zahradní nábytek

 

Jste-li milovníkem přírodních materiálů, doporučujeme vám, pořídit si na vaši zahradu dřevěný zahradní set. Dobře opečovávané dřevo vám je schopné posloužit i dlouhá léta.

 

Pokud se rozhodnete pro dřevěný zahradní nábytek, je nutné zaměřit se na druhy dřeva, ze kterého je set vyroben. Stůl i křesla, které jsou vyrobeny z Akácie disponují tvrdostí dřeva, odolností vůči nepříznivému počasí či skvělou stabilitou. Mezi levnější varianty patří evropská dřeva – například borovice nebo smrk.

 

Proč si pořídit právě dřevěný nábytek?

+ Originální design a zbarvení nábytku

+ Přírodní vzhled

+ Dřevo je ekologické/šetrné k životnímu prostředí

+ Odolné druhy dřeva

 

Údržba

Chcete-li, aby si dřevěný nábytek zachoval svůj přírodní vzhled, je nutné o něj pravidelně pečovat. Nábytek byste měli ošetřovat olejovými nátěry, které by se měli provádět minimálně 2x do roka, vždy před sezónou i po ní.

 

  • Nábytek z měkkého evropského dřeva vyžaduje před samotným nanesením nátěru vyčištění speciálními přípravky. Následně je potřeba z něj odstranit starou vrstvu nátěru bruskou či smirkovým papírem.
  • Nábytek z tvrdých exotických dřevin je potřeba před nátěrem ošetřit impregnací, která se vpije do struktury dřeva. Před nanesením nového nátěru není potřeba nábytek zbrousit.

drevo.jpg

Dřevěný nábytek - FIELDMANN Sestava zahradního nábytku Calypso

K tomuto zahradnímu nábytku získáváte dopravu po celé ČR zdarma.

 

Kovový zahradní nábytek

 

Vychutnejte si posezení s vašimi přáteli na kovovém nábytku. Kovový nábytek působí elegantním dojmem a disponuje především svou odolností, praktičností a nenáročností. Zahradní kovový nábytek mívá konstrukci nejčastěji vyrobenou z hliníku nebo tahokovu. Dalšími kovy mohou být litina nebo ocel v nerezové úpravě.

 

Proč si pořídit právě kovový nábytek?

+ Pevný a stabilní materiál

+ Dlouhá životnost

+ Odolný vůči UV záření, dešti, mrazu, větru…

+ Snadná manipulace

+ Vysoká nosnost

 

Údržba

Kovový set je velmi praktický a zároveň se o něj velmi snadno pečuje. Některé modely mají pouze kovovou konstrukci, kterou doplňuje textilní, plastová či skleněná výplň. Elegantnější variantou do zahrady je lakované dřevo ve spojení s kovem.

kov.jpg

Kovový nábytek - FIELDMANN Sada zahradního nábytku RONY I.

K tomuto zahradnímu nábytku získáváte dopravu po celé ČR zdarma.

 

Balkonové sety

 

Samozřejmou součástí naší nabídky jsou i mini balkonové sestavy, nejčastěji pro dvě osoby. Balkonový nábytek je přizpůsobený pro malé prostory, přesto však zaručuje maximální pohodlí. Praktická sestava nalezne své využití nejen na balkóně, ale také na terase či zahradě.

balkon.jpg

Balkonový set - FIELDMANN FDZN 4003-T set zahradního nábytku