Městské elektrokoloběžky

Vraťte se do dětských let a zažijte znovu pocit svobody a volnosti při pohybu. Elektrokoloběžky jsou samozřejmě vhodně jak pro děti, dospělé, ale i pro seniory. Jsou ideálním řešením pro snadnou přepravu po městě, na cestu do práce, či jen tak pro zábavu. 
Jednoduše a rychle se dopravíte z místa na místo. Elektrokoloběžku snadno složíte, dáte do auta, nebo garáže, případně přenesete do bytu, protože s váhou elektrokoloběžky od 6,5 kg, dojezdem až 60 km na jedno nabití a rychlostí až 50 km za hodinu, pro Vás žádná vzdálenost nebude problém.

Bydlíte v bytovém domě, ve kterém se nesmí parkovat jednostopá vozidla na benzín? Toužíte po jízdě s větrem ve vlasech? Pak si pořiďte některou ze silnějších elektrokoloběžek v designu chopper, homologovanou pro dvě osoby s možností přihlášení na RZ a můžete vyrazit na spanilou jízdu.

 

Městské elektrokoloběžky

Městské elektrokoloběžky jsou vhodné pro přepravu po pevných komunikacích. Městské elektrokoloběžky jsou ideálním dopravním prostředkem do školy, práce, za nákupy nebo jen tak pro radost z pohybu. Městské elektrokoloběžky jsou lehké, díky shopnosti složení dobře skladné. Některé modely městských elektrokoloběžek mají menší, pevná kola. Jsou vybaveny lehčími akumulátory s nižším výkonem a kratším dojezdem. Jejich dobré ovladatelnosti napomáhá nižší maximální rychlost než u terénních elektrokoloběžek. 

Více...
Filtrování Řazení
cm
cm
cm
cm
kg
kg
Počet nalezených produktů: 38