Marimex Plachta krycí kruh pro Tampa 2,44 m

Krycí plachta Tampa se přetahuje přes hranu bazénu, brání spadu nečistot. Díry pro průnik dešťové vody do bazénu brání poškození bazénu vlivem tíhy napršené vody.
Marimex Plachta krycí kruh pro Tampa 2,44 m
Tento produkt není v prodeji
Vše od výrobce MARIMEX
MX_7851

 

Marimex Plachta krycí kruh pro Tampa 2,44 m

Ne každý má rád přeplněná koupaliště. A pokud máte zahradu, máte vyhráno. Není nic jednoduššího, než si pořídít sezónní bazén, který na zimu uklidíte. Ale aby byl vždy připravený k vašim vodmín radovánkám, je potřeba, aby byla voda čistá. Krycí plachta Tampa brání padání nečistot do bazénu. Zároveň má v sobě díry pro pohodlný průnik dešťové vody do bazénu, je tak zabráněno poškození bazénu vlivem tíhy napršené vody. Plachta se přetahuje přes hranu bazénu. 

Krycí plachta je určena pro bazén Tampa nebo Intex 2,44 m.

 

Rozměry a hmotnost balení solární plachty 

  • Výška 23 cm
  • Šířka 8 cm
  • Délka 24,5 cm
  • Váha brutto 1,62 kg

 

Zobrazit celý popis

Souhlas se zasíláním novinek

Informovaný souhlas se zasíláním novinek formou mailových zpráv

Podle „Všeobecného nařízení EÚ o ochraně osobních údajů (General Data Protection Regulation, dále jen GDPR) je potřeba udělení Vašeho souhlasu se zasláním a zpracováním Vašich osobních údajů pro marketingové potřeby. V tomto případě se jedná o zasílání novinek formou mailových zpráv.

Vaše osobní údaje budou spravovány s co největší mírou zabezpečení tak, abychom zabránili jejich zcizení, či jiné formě zneužití.

V případě, že tuto marketingovou službu nebudete požadovat, nevadí, stále si můžete objednat zboží z našeho e-shopu, jen nebudete informováni o našich akcích.

Pokud se rozhodnete již udělený souhlas dle svého práva odvolat, tak samozřejmě můžete. Vaše data budou anonymizována a žádné další marketingové sdělení Vám již nebude posláno.