KENWOOD JMP 600.WH šedý/bílý odšťavňovač

Pomalý odšťavňovač KENWOOD JMP 600.WH Pure Juice, pomalé otáčky (60 ot./min) pro maximum vitaminů a nutričních látek.
Tento produkt není v prodeji
Vše od výrobce KENWOOD
FA_41005241

Vynikající výtěžnost a kvalita šťávy

Moderní šnekový odšťavňovač je pro získání kvalitních šťáv zatím to nejlepší, co existuje. Nízké otáčky zajistí největší možný výkon odšťavnění a přitom na rozdíl od jiných přístrojů dostanou z ovoce a zeleniny až o padesát procent šťáv více. Zůstane tedy méně odpadu a více šťávy ve sklenici. Velmi dobrou výtěžnost vykazují nejen na kořenové zelenině, ale i na měkkých druzích ovoce. Navíc získáte krémovou šťávu bez pěny, často s kousky dužniny.


Čištění je snadnější

Přístroj Kenwood disponuje čisticí funkcí, kdy do něj stačí nalít vodu, uzavřít výpusť a zapnout. Pro perfektní dočištění se dá elektrický odšťavňovač pohodlně a jednoduše rozebrat a poté nádoby vložit do myčky na nádobí. Některé části budete muset umýt ručně, ale i to není žádný problém. K odšťavňovači dodáváme čisticí kartáček, kterým důkladně umyjete všechny části. Použijte ho zejména k čištění filtru – sítka. Čistý filtr je nutný pro dobrou výtěžnost, proto se tato část nesmí zanedbávat.

 

Parametry a funkce
pomalé otáčky (60 ot./min) pro maximum vitaminů a nutričních látek
nádoba na šťávu o objemu 400 ml
nádoba na dužinu o objemu 500 ml
zpětný chod uvolní uvíznuté kousky
systém proti odkapávání
čisticí funkce - stačí nalít vodu, uzavřít výpusť a zapnout
závěrečné čištění je pak snadnější
150W motor s tichým chodem
barva bílá

Zobrazit celý popis

Souhlas se zasíláním novinek

Informovaný souhlas se zasíláním novinek formou mailových zpráv

Podle „Všeobecného nařízení EÚ o ochraně osobních údajů (General Data Protection Regulation, dále jen GDPR) je potřeba udělení Vašeho souhlasu se zasláním a zpracováním Vašich osobních údajů pro marketingové potřeby. V tomto případě se jedná o zasílání novinek formou mailových zpráv.

Vaše osobní údaje budou spravovány s co největší mírou zabezpečení tak, abychom zabránili jejich zcizení, či jiné formě zneužití.

V případě, že tuto marketingovou službu nebudete požadovat, nevadí, stále si můžete objednat zboží z našeho e-shopu, jen nebudete informováni o našich akcích.

Pokud se rozhodnete již udělený souhlas dle svého práva odvolat, tak samozřejmě můžete. Vaše data budou anonymizována a žádné další marketingové sdělení Vám již nebude posláno.