Doprava

Tento dokument je nedílnou součástí Obchodních podmínek. Uváděné ceny jsou konečně, tj. včetně DPH apod.

Cena dopravy

  • Doprava ZDARMA u vybraných spotřebičů. 
  • Doprava s avízem (do 30 kg)  - Standardní dodání mezi 8 - 17 hod za první dveře
  • Česká pošta (do 30 kg) cena 30 Kč - Zásilka do 30 kg doručená  obchodním balíkem obvykle do 24 hod po celé ČR.
  • Standardní doručení velké spotřebiče (do 200 kg)  - Standardní dodání mezi 8 - 17 hod za první dveře - dobírka nelze platit kartou
  • Osobní odběr  - Zboží si vyzvednete osobně v naší prodejně TIVIS v ulici J. Schwarze 5, 664 91 Ivančice

Při platbě převodem – zboží expedujeme po připsání Vaší platby na náš účet.

Při platbě dobírkou – platíte dopravci při převzetí zboží. U paletové přepravy (velké spotřebiče, motorky, čtyřkolky, elektrokola a elektrokoloběžky) nelze platit kartou.

 

Jak se k Vám zboží dostane

Snažíme se naše služby neustále zkvalitňovat a nabízet Vám, jako našim zákazníkům, ten nejlepší komfort doručení Vámi objednaného zboží.
Vámi vybrané zboží běžně doručujeme nejpozději do 48 hodin. 
V případě, že objednané zboží v tomto termínu není možné expedovat, budeme Vás informovat telefonem nebo e-mailem. Maximální lhůta k doručení je uvedena v Obchodních podmínkách. Při nedodržení této lhůty máte např. právo na odstoupení od smlouvy.
V den odeslání zboží od našeho pracovníka dostáváte informaci, že je zboží expedováno a společně máte možnost směřovat Vaši zakázku dle Vašich představ....(určit den doručení, výpomoc z těžkým zboží do bytu, odvoz starého spotřebiče, avízo řidiče....)

 

Dodání zboží je zajišťováno

Českou poštou - jako obchodní balík.
U České pošty nejste-li při doručení zboží k dispozici, zanechá Vám pošta "Výzvu" o uložení zásilky na nejbližší poště (zakázka je na poště uložena 7 dní).

Spediční službou
Tyto společnosti doručí Vaši zakázku až k Vašim dveřím, pokud Vás nezastihnou, budou Vás kontaktovat a přijedou v jiném, s Vámi předem domluveném, čase. Pokud Vás ani po druhé nezastihnou na Vámi zadané adrese, nechají "Oznámení" o uložení zásilky ve svém depu.

Osobní odběr – v kamenné prodejně
Máte možnost odebrat Vámi objednané zboží osobně přímo v naší prodejně v Ivančicích u Brna. Po objednávce budete kontaktováni naším pracovníkem, který Vám sdělí kdy objednané zboží bude nachystáno k vyzvednutí. V případě návštěvy naší prodejny máte možnost zboží odzkoušet a poslechnou odborný výklad vyškoleného pracovníka.

Způsob dodání závisí na Vašem výběru, který lze zvolit při uzavírání objednávky.

U zboží choulostivého na přepravu, či nadměrně rozměrného, závisí volba přepravy na odborném rozhodnutí firmy TiViS.  V takovém případě je tato informace uvedena u daného zboží. 
V průběhu vyřizování Vaší objednávky jste stále informování o změně stavu.

 

Závěrem

Součástí každého zboží je záruční list, doklad o zaplacení, český návod, záruční podmínky a seznam servisních středisek. U některých spotřebičů je záruční list dodán rovnou se spotřebičem, avšak není námi ještě potvrzen. V takovém případě zašlete záruční list na naší adresu TIVIS s.r.o., Jana Schwarze 5a, 66491 Ivančice k potvrzení.

Kupující je povinen prohlédnout zboží bezprostředně při jeho převzetí. Viz. Reklamační řád

Před prvním použitím je kupující povinen prostudovat záruční podmínky včetně českého návodu na obsluhu a následně se těmito informacemi důsledně řídit.