Digitální fotoaparáty

Zachyťte všechny důležité okamžiky vašeho života. Zahoďte starý fotoaparát na kinofilm a vyberte si z naší nabídky digitálních fotoaparátů a kamer.

Elektronické snímače CCD nebo CMOS zachytí obraz a fotografii uloží do paměti aparátu nebo na paměťovou kartu. Snadno a rychle pak fotoaparát spárujete s počítačem a výslednou fotografii máte ihned k dispozici k dalšímu zpracování anebo přenesení do fotorámečku. Už žádné čekání, ale okamžitý výsledek. Běžnou součástí moderních digi foťáků je možnost natáčení videí, včetně zvukových efektů.

Digitální kompakty, s LCS displejem a množstvím užitečných funkcí skvěle ovládne i úplný foto začátečník.

Chcete fotit v té nejvyšší kvalitě? Pak si prohlédněte naši nabídku digitálních zrcadlovek. Fotografie portrétů, makra, sportu nebo panoramatu zvládnete ve špičkové kvalitě. Zrcadlovka vás potěší ještě vytříbenějšími funkcemi, parametry a rychlejší závěrkou. 

Dáváte přednost reálnějším vzpomínkám? Pak digitální kamera bude pro vás tím pravým výběrem. Moderní digi kamery snímající obraz ve vysokém HDTV rozlišení, s brilantně zachycenou akustickou kulisou, vás promění v nadšené kameramany.

Kvůli dokonalým fotografiím nebo filmům už nemusíte za profesionály. S kvalitním foto vybavením se jimi stáváte vy sami.

Doprava zdarma

U většiny produktů

Rodinný obchod

Jsme tu pro Vás od roku 1990

Spolehlivý servis

Kvalita doručení, záruční i pozáruční servis

Autorizovaný prodejce

Všechny výrobky jsou výhradně pro český trh