Chůvičky

Nepostradatelný pomocník pro maminky a jejich miminka. Dětská chůvička vám umožní odpoutat se od vašeho děťátka a nechat ho v klidu samotné odpočívat, přesto však budete mít dokonalý přehled o tom, co se v jeho dětském pokoji právě děje.

Elektronické chůvičky se skládají ze dvou jednotek. První zůstává s miminkem v pokoji a druhou má maminka u sebe. Baby chůvičky pracují na principu jednocestné nebo dvoucestné vysílačky, s dosahem až do jednoho kilometru. Moderní chůvičky toho ovšem umí daleko víc. Chůvička s rozšířenými funkcemi jako například monitor dechu, snímač pokojové teploty, s uklidňujícím nočním osvětlením nebo s přehráváním ukolébavek bude miminko hlídat, zároveň ale i uklidňovat a bavit.

Slyšet děťátko vám nestačí? Chcete je mít pod kontrolou i vizuálně? Žádný problém. Vyberte si videochůvičku a na obrazovce rodičovské jednotky sledujte, co právě vaše miminko dělá, zatímco vy vaříte oběd.

Ani videochůvička vás neuklidní a nedokážete odpočívat v klidu?  Pak tu máme pro vás chůvičky s nočním viděním i chůvičky, které vás upozorní při pohybu dítěte, zvukových projevech a změny teploty v místnosti. 

dětskou chůvičkou budete klidnější a užijete si chvíle s partnerem nebo přáteli, aniž byste se o svého drobečka musela obávat. 

Více...

Nejprodávanější produkty

BAYBY BBM 7005 dětská chůvička
649
Sklademdoručíme 17.4.2024
Filtrování Řazení
Počet nalezených produktů: 1