CANDY Mezikus STACKING KIT 35100019

Spojovací mezikus mezi pračku a úzké sušičky CANDY
Tento produkt není v prodeji
Vše od výrobce CANDY
CA_35100019

Pevný spojovací plastový mezikus Candy STACKING KIT 35100019 pro úzké sušičky prádla Candy, které mají hloubku minimálně 46,5 cm. Tímto dílem bezpečně spojíte pračku se sušičkou.

 

Vhodné k pračkám CANDY s minimální hloubkou 49 cm.

 

Montáž provedete jednoduše pomocí dodávaných šroubů, držáku upevníte na horní díl pračky, a poté jednoduše a bezpečně umístěte sušičku na pračku.

 

Rozměry výrobku v × š × h (mm): 50 × 620 × 535

Zobrazit celý popis

Souhlas se zasíláním novinek

Informovaný souhlas se zasíláním novinek formou mailových zpráv

Podle „Všeobecného nařízení EÚ o ochraně osobních údajů (General Data Protection Regulation, dále jen GDPR) je potřeba udělení Vašeho souhlasu se zasláním a zpracováním Vašich osobních údajů pro marketingové potřeby. V tomto případě se jedná o zasílání novinek formou mailových zpráv.

Vaše osobní údaje budou spravovány s co největší mírou zabezpečení tak, abychom zabránili jejich zcizení, či jiné formě zneužití.

V případě, že tuto marketingovou službu nebudete požadovat, nevadí, stále si můžete objednat zboží z našeho e-shopu, jen nebudete informováni o našich akcích.

Pokud se rozhodnete již udělený souhlas dle svého práva odvolat, tak samozřejmě můžete. Vaše data budou anonymizována a žádné další marketingové sdělení Vám již nebude posláno.