BODYSONIC BS MG10 Proffesional masážní pistole

Profesionální masážní pistole Bodysonic BS MG10 pomáhá ošetřit svalové napětí a ztuhlost, zvyšuje rozsah pohybu, zlepšuje cirkulaci a průtok krve, regeneruje po sportovním výkonu, zmírňuje křeče, urychluje proces rehabilitace po zraněních.
Tento produkt není v prodeji
Vše od výrobce BODYSONIC
Záruční doba 24 měsíců.
ES_BS_MG10

 

BODYSONIC BS MG10 Proffesional masážní pistole

Profesionální a výkonná masážní pistole se 6 hlavicemi v luxusním provedení a senzorem tlaku pro ještě kvalitnější a přesné použití. Skvělá pomůcka pro profesionální a rekreační sportovce a všechny které trápí bolest a ztuhlost svalů.

Masážní pistole pomáhá ošetřit svalové napětí a ztuhlost, zvyšuje rozsah pohybu, zlepšuje cirkulaci a průtok krve, regeneruje po sportovním výkonu, zmírňuje křeče, snižuje tvorbu kyseliny mléčné a podporuje její vyloučení po výkonu, urychluje proces rehabilitace po zraněních. Pohodlné použití díky ergonomickému provedení a sklonu držadla. Nastavení 6 režimů, 6 vyměnitelných aplikačních hlavic, Li-ion baterie, 3400mAh, extra dlouhá výdrž až 6-8 h, kvalitní provedení s Brushless motorem. Smart timer. Rychlé nabíjení. Ideální sklon pro masáž díky zahnutému 9° silikonovému držadlu. Amplituda 12 mm. AI Chip nové generace. Redukce hluku. Váha pouze 980 g. Včetně praktického kufříku.

Fyzioterapeut a spoluzakladatel kliniky Bespoke Treatments nejenže považuje přístroj za přínosný, ale rovnou ho označuje za „Nositele revoluce v oblasti rehabilitace a sportovního výkonu“

 

S čím vám masážní pistole pomůže

 • Pomáhá ošetřit svalové napětí a ztuhlost
 • Snižuje dobu zotavení a urychluje zahřátí
 • Zvyšuje rozsah pohybu
 • Zlepšuje cirkulaci a průtok krve a distribuci kyslíku
 • Regeneruje po sportovním výkonu
 • Zmírňuje křeče
 • Snižuje tvorbu kyseliny mléčné a podporuje její vyloučení po výkonu
 • Urychluje proces rehabilitace po zraněních
 • Uvolňuje spouštěcí body

 

Masáž spočívá v přesně dávkovaném vysílání pulzu do svalové tkáně během oscilace masážní hlavice. 

Masážní pistole Bodysonic dovedou s nadstandardní účinností a přesností zacílit na problematickou oblast.  

 

Značková masážní pistole Bodysonic je nejlepším dostupným zařízením pro terapii ve fascii, neboli pojivové tkáni, která obklopuje vše v našem těle. Zatuhnutí fascií negativně ovlivňuje celé tělo a narušuje funkci jednotlivých orgánů, svalů, kloubů, šlach, krevního lymfatického a nervového systému. Použití řeší svalové ztuhnutí a přináší velice uvolňující účinek. Masážní pistole Bodysonic navržena spolu s profesionály pro přesné vibrace, rychlost a včetně speciálních masážních hlavic tak, aby zaručila nejlepší účinek rovnající se profesionální masáži. 

 

 • Pro sportovce, fyzioterapeuty a trenéry
 • Vibrační masážní pistole je nejlepším dostupným zařízením pro terapii uvolňování tkáně v myofasciální tkáni
 • Úspora času – pouhých 5 minut s masážní pistolí Bodysonic se rovná 30 minutám s profesionálním masérem
 • Náročnější a delší trénink – masáž po tréninku snižuje hromadění kyseliny mléčné a opravuje mikrotrhliny, což znamená menší bolestivost a lepší trénink
 • Regenerujte rychleji – masážní pistole může urychlit regeneraci až o 30 %

 

Zobrazit celý popis

Souhlas se zasíláním novinek

Informovaný souhlas se zasíláním novinek formou mailových zpráv

Podle „Všeobecného nařízení EÚ o ochraně osobních údajů (General Data Protection Regulation, dále jen GDPR) je potřeba udělení Vašeho souhlasu se zasláním a zpracováním Vašich osobních údajů pro marketingové potřeby. V tomto případě se jedná o zasílání novinek formou mailových zpráv.

Vaše osobní údaje budou spravovány s co největší mírou zabezpečení tak, abychom zabránili jejich zcizení, či jiné formě zneužití.

V případě, že tuto marketingovou službu nebudete požadovat, nevadí, stále si můžete objednat zboží z našeho e-shopu, jen nebudete informováni o našich akcích.

Pokud se rozhodnete již udělený souhlas dle svého práva odvolat, tak samozřejmě můžete. Vaše data budou anonymizována a žádné další marketingové sdělení Vám již nebude posláno.