Produkty
{{product.title}} {{(product.price | customCurrency)}}
Kategorie
{{(basket.prices.totalPrice | customCurrency)}}{{getBasketItemCount(basket.items)}}
{{basketItem.product.title}}
{{basketItem.quantity}}x {{basketItem.product.title}}
{{ $index > 0 ? ', ' : '' }}{{ isColorParameter(parameter) ? getColorText(parameter) : '' }}{{ !isColorParameter(parameter) ? parameter : '' }}
{{(getProductPrice(basketItem) | customCurrency)}}
{{additiveServiceWithPrice.name}}
{{(additiveServiceWithPrice.price | customCurrency)}}
{{basket.coupon.name}}
-{{(basket.prices.totalDiscountPrice | customCurrency)}}

Jak správně pečovat o sušičku prádla

Aby nám sušička sloužila k naší plné spokojenosti a co nejdéle, je potřeba o ni správně pečovat.

Základem je správné umístění sušičky prádla. Sušička potřebuje k  provozu přísun vzduchu. Proto by měla být umístěna v místnosti, kde lze větrat ať už oknem nebo otevřenými dveřmi (např. v malé panelákové koupelně).  Nejméně náročné na přísun vzduchu jsou kondenzační sušičky s tepelným čerpadlem.

Napojení na odpad. Dnešní sušičky prádla již nemusí být napojeny na odpad vody, což je nesporně velká výhoda. Pokud sušičku nemáte napojenu na odpad, je nutné pravidelně vylévat nádobku na vodu. Přestože jsou sušičky většinou vybaveny signalizací plného tanku, ideální je vylévat nádobku na vodu po každém sušení.

Čištění filtrů je základem efektivního výsledku sušení, úspory energie a dlouhého bezporuchového provozu sušičky. Sušičky jsou vybaveny v horní části filtrem textilních vláken, který je potřeba vyčistit po každém sušení. Pokud požíváte aviváž, pohlídejte si, zda není filtr textilních vláken zbytkovou aviváží zalepen. V dolní části sušičky je tzv. vzduchový filtr, který chrání před znečištěním výparník. Znečištěný výparník má za následek vyšší spotřebu energie při provozu sušičky, ale i horší výsledek při sušení prádla. Proto je potřeba i filtr ve spodní části sušičky udržovat v čistotě. Po každém sušení otřete ještě vlhkou rukou nebo houbičkou gumy v otvoru sušičky a nechte je uschnout.

Podívejte se na video, jak správně čistit filtry sušičky:

Expresní nákup Nakupte si přes telefon
546 436 165

Množstevní slevy Při nákupu více kusů Vám můžeme nabídnout slevu

Doprava zdarma Při objednávce nad 1000,- Kč