Produkty
{{product.title}} {{(product.price | customCurrency)}}
Kategorie
{{(basket.prices.totalPrice | customCurrency)}}{{getBasketItemCount(basket.items)}}
{{basketItem.product.title}}
{{basketItem.quantity}}x {{basketItem.product.title}}
{{ $index > 0 ? ', ' : '' }}{{ isColorParameter(parameter) ? getColorText(parameter) : '' }}{{ !isColorParameter(parameter) ? parameter : '' }}
{{(getProductPrice(basketItem) | customCurrency)}}
{{additiveServiceWithPrice.name}}
{{(additiveServiceWithPrice.price | customCurrency)}}
{{basket.coupon.name}}
-{{(basket.prices.totalDiscountPrice | customCurrency)}}

Pohodlný život bez sazí

Pohodlný život bez sazí

Letní grilovačka s rodinou, večerní táborák s přáteli nebo romantická pohodička u krbu. Milujeme chvíle odpočinku, kdy nám zvukovou kulisu dělá praskání dřeva měnící se v plamenech ohně na popel. Ale co druhý den? Popel a saze už nám úsměv na tváři nevykouzlí. Nezbývá, než popadnout krbové nářadí, smetáček s lopatkou, ohnout hřbet a zadržet dech před oblakem popílku.

Stop. Zastavte. A zkuste si hřejivý pocit ze včerejší akce prodloužit i do dnešního dne. Nechte nářadí ležet ladem a tentokrát vytáhněte nový krbový vysavač. Černé stopy po mejdanu sklidíte dřív, než si všimnete, že vůbec uklízíte. Bez námahy, bez kašlání a s čistýma rukama.

Úklid bez kompromisů

Vysavače popela a sazí nemusí představovat velkou investici. Záleží pouze na vás, co od nového přístroje očekáváte.

Hledáte levný vysavač popela se spolehlivým výkonem? Žádný problém. I při maximální investici 2 000 Kč si vyberete přístroj s dostatečně velkou kovovou nádobou, alu hubicí a dlouhou hadicí. Domácí úklid si i s lacinějším vysavačem popela Fieldmann usnadníte na maximum.

Poloprofesionální vysavač střední cenové kategorie vyberte v případě, že chcete uklízet nejen popel a saze. Doporučujeme vysavač na popel Lavor Ashley Freddy. Silný motor a rozšířená výbava umožní mokré i suché vysávání. Minimálně dvojitá filtrace, klasickým a HEPA filtrem, je u tohoto typu vysavačů podpořena i dvojitou izolací kabelů. Teplý popel až do 40 °C uklidíte s přehledem. Bezpečně, do posledního smítka a bez ušpinění rukou.

Profesionální vysavače popela jsou primárně určené do průmyslového a industriálního provozu. Topíte doma kamny? Provozujete restauraci a máte v ní pec na pizzu? Pak úklid sazí řešíte dnes a denně. Investujte do vysavače Lavor Windy 365, pod jehož kapotou se skrývají klidně i tři motory. Maximální sací výkon vytáhne saze i z těch nejméně přístupných míst.

Záleží pouze na vás, co chcete a co hledáte. Jedno je však jisté. Ideální vysavač popela u nás najdete. Jestli si stále nevíte s výběrem rady, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poradíme.

 

Představení novinky Ashley Lavor Poker

 

Expresní nákup Nakupte si přes telefon
546 436 165

Množstevní slevy Při nákupu více kusů Vám můžeme nabídnout slevu

Doprava zdarma Při objednávce nad 1000,- Kč