BEKO RCNA 406E41LZXP lednice s mrazákem
BEKO RCNA 406E41LZXP lednice s mrazákem
Na dotaz
22 490 16 990

BEKO RCNA 406E41LZXP lednice s mrazákem

Volně stojící lednice s mrazákem dole BEKO RCNA 406E41LZXP s EverFresh+ zónou pro dlouhotrvající čerstvost ovoce a zeleniny. Objem chladničky 253 l, mrazničky 110 l. Fast Freeze - rychlé mrazení, funkce Eco - snižuje spotřebu. 10 let záruka na kompresor.
Na dotaz
Výhodná cena
22 490 16 990
Doporučené služby
Prodloužená záruka
 
+1 199
+1 899
+2 499
pojištění, zozšířená záruka
Splátková kalkulačka
Nákup na splátky logo
Vše od výrobce BEKO
FA_40040122


Koupí vybraného spotřebiče Beko v našem e-shopu nebo kamenné prodejně získáváte prodlouženou záruku na kompresor v celkové době trvání 10 let. 

Aktivaci prodloužené záruky je nutné provést do 90 dnů od zakoupení na stránkách bekocr.cz/podpora/10leta-zaruka-na-motor-nebo-kompresor. 

BEKO RCNA 406E41LZXP lednice s mrazákem

 • Kombinovaná NeoFrost chladnička řady EVO
 • Energetická třída A+++
 • Objem chladničky 253 l
 • Z toho EverFresh+ zóny 30 l
 • Objem mrazničky 110 l
 • Hlučnost 37 dB
 • Dva oddělené okruhy chlazení NeoFrost bez námraz
 • LCD displej na dveřích
 • Power LED vnitřní osvětlení na stropě
 • Mrazicí kapacita 6 kg/24h
 • Akumulační doba 33 hodin
 • FreshGuard® filtr s UV zářením
 • SmoothFit panty bez nabíhání
 • Kovové madlo, stříbrné profily polic
 • Antibakteriální těsnění, nerezový držák lahví
 • Active Fresh Blue Light modré světlo
 • Barva Titanium
 • Rozměry (V Š H) 203,1 x 59,5 x 66,1 cm
 


Holiday režim

Dejte lednici dovolenou

Pokud se chystáte na dovolenou, dopřejte ji i vaší lednici. S režimem Holiday se vypne chladicí část a poběží jen mraznička, takže zásoby zůstanou pořád u ledu stejně tak jako spotřeba lednice.SmoothFit panty
 
 

Dveře bez náběhu a sedne kdekoliv

Dveře lednice s panty SmoothFit můžete otevřít, i když je vedle ní linka, protože jsou bez náběhu. To znamená, že lednice má stále stejnou šířku, když je zavřená nebo otevřená.

 

Čerstvé i po rozmrazení

Speciálně navržený ventilátor zamrazí jídlo v přihrádkách FastFreeze o 10 % rychleji. Dochází tak k menší změně krystalické mřížky zamrazené potraviny, která se po rozmrazení stále chová jako čerstvá.

 

Snižuje spotřebu

Inteligentní volitelná funkce Eco vám umožní snížit spotřebu elektřiny vaší chladničky. Jestliže neotevřete dveře lednice po dobu šest a vice hodin po sobě jdoucích, přístroj se sám přepne mrazicí část do energeticky úsporného režimu.

 

Dobře vidět a šetřit

LED osvětlení lednic Beko svítí nejen na každou přihrádku a dobře vypadá, ale na rozdíl od klasické žárovky nehřeje, takže přispívá ke snížení spotřeby elektřiny.

 

Až 30 dní stále čerstvé ovoce a zelenina

Kupujete spoustu zdravého ovoce a zeleniny, ale nevydrží dlouho čerstvé? Technologie EverFresh+® přesně kontroluje vlhkost vzduchu ve skladovací přihrádce a proudící vzduch snižuje kondenzaci přirozené vlhkosti z plodů, které jsou uchovávány v prostředí s minimálními teplotními výkyvy. Proto je v přihrádce EverFresh+® ovoce a zelenina čerstvá, zdravá a chutná až 3x déle.
 
 

Už žádné vysušené potraviny. A bez odmrazování.

Zdá se vám, že máte potraviny v lednici vysušené a okoralé? Na rozdíl od NoFrostového chlazení, které potraviny vysušuje, využívá technologie NeoFrost™ dva nezávislé chladicí okruhy. Ve spojení s dvěma ventilátory umí udržovat studený a vlhký vzduch jako ideální klima pro správné uchovávání čerstvých potravin. Zároveň dokáže vyrobit a udržovat suchý a velmi studený vzduch pro hluboké zamrazení potravin v mrazáku. Potraviny vám tak vydrží déle čerstvé a nevysušené. V chladničce tak bude ideální vlhkost pro skladování čerstvého jídla, zatímco v mrazničce bude sucho a velký mráz potřebný pro uchování zmrazených potravin. A bez nutnosti odmrazovat.

 

Chráněno. Bez ztráty chuti a nutričních hodnot

Modré světlo technologie Active Fresh Blue Light™ prodlužuje skladovatelnost čerstvého ovoce a zeleniny a napomáhá zachování jejich přirozené chuti, barvy a nutričních hodnot. Aktivní modré světlo zajišťuje, že se na ovoci a zelenině netvoří plísně, zabraňuje množení bakterií a udržuje v chodu proces fotosyntézy. Zkrátka, vaše potraviny jsou chráněny a zůstávají v dobré kondici.ProSmart™ invertorový kompresor
 
 

Pro tichou a úspornou domácnost - záruka 10 let

ProSmart™ invertorový kompresor je tím nejlepším pro vaši lednici. Je až čtyřikrát tišší než standardní kompresor, spotřebuje méně elektřiny a má dlouhou životnost. Navíc si u spotřebičů Beko s invertorovým motorem nebo kompresorem můžete užívat bezstarostnost s prodlouženou zárukou na motor a kompresor dlouhých 10 let.Energy Hero
 
 

Myslíme na životní prostředí a vaši peněženku

Je pro vás důležité, aby vaše chladnička byla tou nejúspornější a nejšetrnější k životnímu prostředí? Pak je tento model pro vás tou správnou volbou. S ProSmart™ invertorovým kompresorem, inovovaným složením izolační stěny a úspornými funkcemi jako Eco režim se můžete spolehnout, že vaše chladnička bude tichá, úsporná a šetrná k přírodě.

Parametry

Energetická třídaA+++
Spotřeba el. energie (kWh den)1 kWh
Spotřeba el. energie (kWh rok)188 kWh
Umístnění mrazákudole
Objem chladničky253 l
Beznámrazový systémAno
Objem mrazáku110 l
Akumulační doba33 hod
Mrazící výkon (kg 24hod)6 kg/24hod
Alarm dveříAno
Výška203 cm
Šířka60 cm
Hloubka66 cm
Hlučnost37 dB
Hmotnost82 kg
Barvastříbrná
Zobrazit celý popis