Bazény, vířivky a sauny

Vše pro vaši domácnost a nejmenší. 

Pro správné klima vaší domácnosti v jakémkoliv počasí od mobilních klimatizací, ochlazovačů vzduchu, ventilátorů, zvlhčovačů vzduchu, odvhlčovačů, čističek vzduchu až po olejové radiátory a teplovzdušníékonvektory. 

 

A aby jste se doma cítili dobře, je důležité mít domácnost uklizenou. Pro snadnější úklid a udržování pořádku máme v nabídce vysavače a roboty na oknabezdotykové odpadkové koše.

 

A protože kuchyň je místo, kde se tvoří prazáklad domácí pohody, je třeba si na jejím vybavění nechat záležet. Není nad to, když se vracíte vyhladovělí po nedělní dopolední procházce a hned na prahu vás ovane vůně dobrého oběda. Aby bylo v čem připravovat dobroty, vybírejte z naší nabídky hrnců, pekáčů, pánví a tlakových hrnců pro rychlé vaření.

 

A k dobrému obědu je potřeba zasednout s řádně vydrbanýma rukama. Bezdotykové dávkovače mýdla vám budou při hygieně rukou nápomocni.

 

Znáte to. Pracujete na zahradě, jdete okolo vyskládaných prken, zachytíte za ně kapsou montérek a už je tam skoba. Pustíte děti na chvilku ven a vrátí se s dírou na koleni. Abyste pořád něco látala, záplatovala a zašívala. Ale nevěště hlavu, vyberte si z naší nabídky šicích strojů a všechno oblečení bude zase připraveno k dalším dobrodružstvým "v cukuletu" a bez bolavých zad. 

 

Chystáte se na výlet, potřebujete opravit střechu nebo se pustit do úpravy zahrádky? Že počasí nevypadá nic moc? Pořiďte si meteostanici, která vás bude spolehlivě informovat o všem, co se počasí týká a pak už se vám nemůže stát, že si rozložíte nářadí, vytáhnete z kůlny žebřík a spustí se déšť.

 

Připravujete pro děti bojovku? Pak jim připravte nezapomenutlný zážitek a začleňte do ní komunikaci vysílačkami. Vyberte si radiostanice s velkým dosahem a nechte účastníky bojovky spolupracovat pomocí vysílaček na dálku, dle pokynů nalezených na trase. Uvidíte, že se vám děti vrátí s "očima na vrch hlavy".

 

Každá babička miluje své děti a vnoučata. Lámete si několikrát ročně hlavu, čím ji obdarovat? Kupte jí digitální fotorámeček a nastavte na něm formou prezentace promítání vašich nejnovějších fotografíí. Tak bude mít všechny milované stále na očích. 

 

Aby bylo teplo domova kompletní, musí tam být opravdové teplo. Ve vymrzlém domě se nikdo nebude cítit dobře. Tak zatopte v krbu či kamnech, vezměte krbový koš na dřevo, doneste ho pořádnou zásobu, prohrábněte a vyčistěte rošt krbovým nářadím a škrtněte zápalkou. Uvidíte, že se rodina ráda u kamen sejde a ani jí nebudete muset svolávat. pak už je čas na společné hraní her nebo jen příjemné povídání u praskajícího ohně. 

 

Posezení venku u ohně, grilu nebo jen tak na zahradě je super věc. Ale někdy nám ho dokáží pořádně znepříjemnit komáři a jiný hmyz. Nebo máte v blízkosti bydlení vodní plochy a každoročně bojujete s komáry nejen v ložnici? Vyřešte problém s otravným hmyzem jednou pro vždy lapačem hmyzu. Elektrické lapače hmyzu pracují ekologicky bez kouře, chemických prostředků a jedů, jsou vybaveny ultrafialovou lampou, jejíž světlo vábí a přitahuje hmyz. Jakmile se hmyz přiblíží ke zdroji světla, je usmrcen vysokým napětím. Proto jsou elektrické lapače hmyzu z naší nabídky bezpečné nejen pro vás, ale i pro vaše domácí mazlíčky. 

 

Máte doma cennosti a nechcete si najímat bezpečnostní schránku? Vlastníte zbraně a střelivo, které musí být podle  § 58 o zabezpečení zbraní a střeliva v trezoru? Pro svůj klid a bezpečí vás i ostatních členů domácnosti pořiďte trezor, kde bezpečně uskladníte, co je třeba.

 

A aby byla domácí pohoda kompletní, je potřeba zabavit děti. Ať už si budete hrát s nimi nebo je potřebujete zabavit, abyste mohli udělat něco v domácnosti, či si jen chcete sednou večer po únavném dni s blízkými na zahradě a přitom si být jisti jisti, že váš drobeček klidně nerušeně spinká, navštivte naši nabídku hraček, kde najdete hračky pro doma i na zahradu, autodráhy, RC modely, drony, ale i hrazdičky, chodítka a interaktivní hračky pro nejmenší. A pro správné akčňáky tu máme nabídku elektrických vozítek, šlapadel a odrážedel.  Že ještě do těchto hraček váš poklad nedorostl? Navštivte oddělení kojeneckých potřeb, kde najdete chůvičky, odsávačky, sterilizátory a ohřívače kojeneckých lahví, kojenecké lahve, dudlíky a savičky

Více...

Doporučené produkty

Filtrování Řazení
Počet nalezených produktů: 86